نسخه بعدی عنوان Tomb Raider از نظر وسعت بزرگ تر نیست ولی از لحاظ محتوا غنی تر خواهد بود

۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۴

با انتشار عنوان Rise Of The Tomb Raider برای کنسول پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی در سال ۲۰۱۶ پرونده این بازی به طور کامل بسته می شود و حال کریستال داینامیک در ارتباط با نسخه بعدی عنوان Tomb Raider صحبت هایی را مطرح کرده و گفته است که آن ها می خواهند نسخه سوم را نه بزرگ تر، بلکه از نظر محتوا غنی تر بسازند. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

به تازگی، کریستال داینامیک، سازنده عنوان Rise Of The Tomb Raider، در مصاحبه ای در ارتباط با ساخت نسخه بعدی عنوان Tomb Raider صحبت هایی را مطرح کرده است. از میان این صحبت ها می توان دریافت که کریستال داینامیک قصد دارد تا نسخه بعدی این عنوان از نظر محتوا غنی تر از نسخه های پیشین باشد.

آقای Noah Hughes، کارگردان عنوان Rise Of The Tomb Raider، در صحبت های خود به این نکته اشاره کرد که آن ها ابتدا قصد داشته اند تا یک دنیای جهان آزاد وسیع خلق کنند که کاربران را ساعت ها درگیر گشت و گذار و کشف مکان های مخفی آن کند. به گفته وی، در Rise Of The Tomb Raider آن ها به این هدف خود دست یافته و اکنون برای نسخه بعدی عنوان Tomb Raider برنامه دیگری دارند. به نظر می رسد کریستال داینامیک دیگر قصد ندارد به وسعت این بازی اضافه کند بلکه می خواهد نسخه بعدی عنوان Tomb Raider را از نظر محتوا غنی تر بسازد. بگذارید ساده تر بگویم، شاید نسخه بعدی این عنوان از لحاظ وسعت خیلی بزرگ نباشد اما مطمئنا شامل ماموریت ها، چالش ها و محتواهای بیشتری خواهد بود و بیشتر از قبل شما را درگیر خود خواهد کرد. از سوی دیگر، با در نظر گرفتن محدودیت های کنسول های نسل هشتم، شاید سازندگان نمی خواهند خیلی در این زمینه ریسک کرده و توقعات کاربران را بالا ببرند.

عوان Rise Of The Tomb Raider هم اکنون در انحصار زمانی کنسول های شرکت مایکروسافت قرار داشته و برای کنسول های اکس باکس ۳۶۰ و اکس باکس وان در دسترس است. نسخه رایانه های شخصی عنوان Rise Of The Tomb Raider، اوایل سال ۲۰۱۶ و  نسخه پلی استیشن ۴ نیز اواخر سال ۲۰۱۶ در دسترس خواهند بود.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟ آیا با عنوانی کوچک تر( از لحاظ وسعت) ولی از نظر محتوا غنی تر موافق هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید