مایکروسافت در سال ۲۰۱۶ بسیاری عناوین جدید را پس از مدت‌ها عرضه می‌کند

۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۷

سال گذشته سالی پربار برای اکس باکس‌وان بوده است و امسال نیز قرار است بهتر از سال گذشته باشد. عناوینی بسیاری قرار است در سال ۲۰۱۶ برای اکس باکس‌وان عرضه شوند و حال فیل اسپنسر، مدیر بخش اکس باکس، در رابطه با برنامه‌های کمپانی در سال ۲۰۱۶ به سوالات طرفداران در حساب رسمی توییتر خود پاسخ داده است.

اسپنسر در پاسخ به یکی از طرفداران در رابطه با دیدگاه وی برای سال ۲۰۱۶ چنین پاسخ داد که مایکروسافت هنگام سال ۲۰۱۶ بسیاری عناوین جدید را پس از مدت‌ها عرضه می‌کند. او همچنین به این نکته اشاره کرد که به موفقیت رساندن عناوین جدید چالش‌هایی دارد.

سال ۲۰۱۶ بسیار خوب خواهد بود. ما بسیاری عناوین کاملا جدید را در این سال عرضه می‌کنیم، کاری که سال‌هاست انجام نداده‌ایم. به موفقیت رساندن عناوین جدید چالش‌هایی دارد اما تیم اکس باکس آماده رویارویی با آن خواهد بود.

در ادامه یکی از طرفداران در مورد امکان انتشار ویژگی استریم کردن بازی‌های اکس باکس ۳۶۰ برروی ویندوز ۱۰ پرسید که اسپنسر اعلام کرد که این ویژگی در دست توسعه قرار ندارد.

متاسفم، این ویژگی در دست توسعه نیست.

سال ۲۰۱۶ برای طرفداران اکس باکس‌وان بسیار خوب خواهد بود و عناوین انحصاری مورد انتظاری چون جدیدترین ساخته استودیوی Remedy Entertainment یعنی کوانتوم بریک و همچنین عنوانی در سبک اکشن-نقش‌آفرینی که توسط Platinum Games توسعه داده می‌شود و اسکیل‌باند نام دارد؛ تنها تعدادی از عناوین انحصاری کنسول اکس باکس‌وان در سال ۲۰۱۶ هستند.

در آخر نیز طرفداران در مورد امکان ساخت نسخه جدیدی از سری الن ویک ساخته‌ی Remedy Entertainment پرسیدند و اسپنسر به این نکته اشاره کرد که فعلا این استودیو تمام تمرکز خود را برروی کوانتوم بریک گذاشته است و پس از انتشار آن به پروژه بعدی خود می‌پردازد.

هم‌اکنون تمام تمرکز ما و Remedy Entertainment برروی کوانتوم بریک است. اما پس از اتمام ساخت آن درمورد آینده صحبت می‌کنیم.

 

0
0

نظرات

 • جمع کنید مایکروسافت رو تو رو چه به انحصاری
  Only PS4

 • mohamadrtb گفت:

  مبارکتون باشه
  آه مردم از بس خوندم Kiss Kiss

 • p.t گفت:

  اها حالا رقابت جذاب شد

 • mohamad73 گفت:

  دم مایکروسافت گرم
  کور بشه چشم حسود و بخیل

 • mohamad73 گفت:

  واقعا برای فنای (متعصب و بی منطق) سونی متأسفم.چرا همیشه باید پستای مایکرو رو به گند بکشید؟؟؟
  البته حسادت در وجود هرکسی هست ولی شما بیشتر ازش بهره بردید.

 • sam snake 47 گفت:

  چتونه هی میگید بحث راه ننداز؟! خب بزارید طرف حرفشو بزنه؟ مگه چقد بی جنبه اید که هی میگید نزنه حرفشو؟ با یه حرف و نظر بحث راه میفته؟ خب این چه سطح فرهنگیه مثلا؟ وقتی شماهایی که با فرهنگ مدرن آشنایی دارید و یه سره دارید از محصولاتشون استفاده میکنید ولی هنوز فرهنگ مدرن درتون ریشه دار نشده چ توقعی دارید؟ ینی چی گیمفا بیاد بن کنه و رد آی پی روبزنه؟ مگه دیکتاتوریه؟خب خودت بفهم ک چ حرفی باید بزنی؟ تا کی میخواید مث گوسفند باهاتون برخورد بشه و واستون تصمیم بگیرن؟ هر کی هر حرفی دلش خواست در رابطه بازی باید بزنه. اصن یزارید فن بازی بشه. هر وقت به فوش و فوش کاری کشید گیمفا وارد عمل بشه و کامنتا رو پاک کنه و یه اخطار به اون کاربرا بده نه اینکه هی حرف نزنیم که یکی بهش برنخوره! تو اون یکی پست هی میگن مقایسه نکنید انچارتد رو با تومب ریدر! چرا مقایسه نکنن؟ سبک وگیمپلیشون ک یکیه؟ بزارید حرفشونو بزنن تا مشخص بشه کدوم یکی برتره؟ کدوم چه ضعفی داره کدوم چ نقطه قوتی؟ هر وقت بی فرهنگ بازی دراوردن گیمفا کاری بکنه نه اینکه هی بیاید بگید چرا گیمفا کاری نمیکنه؟ خیلیم کار درستی میکنه گیمفا که کاری نمیکنه! این نشون میده که مدیران سایت میفهمن ی چیزایی رو! و من ازشون تشکر میکنم. والا بابا عوض بشید دیگه! مثلا هم جوونید هم مدرن!…..