سرورهای بازی NBA 2K14 آفلاین شده‎است

۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۵۳
سرورهای بازی NBA 2K14 آفلاین شده‎است

اگر هنوز هم از تجربه آنلاین بازی NBA 2K14 دست نکشیده‎اید، بهتر است دست بکشید زیرا سرورهای این بازی برای همیشه به حالت آفلاین درآمده‎اند!! برای خواندن جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

در ماه دسامبر سال گذشته، قسمت پشتیبانی شرکت 2K با انتشار پستی در توییتر بازی اعلام کرد:”سرورهای بازی  NBA2K14 در تاریخ 12/31/2015 به حالت آفلاین میروند و بازیبازان دیگر به مسابقات آنلاین و رتبه‎بندی‎ها دسترسی نخواهند داشت.”

حال ما در ماه ژانویه سال 2016 هستیم و این بدان معناست که سرورهای بازی NBA 2K14 برای همیشه خاموش می‎شوند، اکثر بازی‎های مسابقه‎‎ای و ورزشی که عرضه می‎شوند به طور معمول تا 24 ماه پس از انتشار از سوی سازندگان پشتیبانی می‎شوند، در سالیان اخیر مدت معمول پشتیبانی این سبک بازی‎ها فقط به 18 ماه می‎رسید اما با توجه به استقبال کاربران از قسمت آنلاین بازی‎های موفق، سازندگان مدت زمان پشتیبانی از عناوین خود را افزایش دادند.

اگر هنوز به بازی NBA 2K14 را علاقه دارید میتوانید فقط به تجربه آفلاین این بازی بپردازید و توصیه سازندگان به شما این است که به بازی‎های NBA 2K15 یا NBA 2K16 روی آورید البته خرید بازی NBA 2K16 بهتر به نظر میرسد زیرا افراد بیشتری این بازی را هم اکنون تجربه می‎کنند و بروزرسانی‎های مختلفی برای این عنوان منتشر می‎شود.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید