آخرین نفس های حراج زمستانه| هم اکنون عنوان Fallout 4 را با 34 % تخفیف خریداری کنید

۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۲

اگر تمام پول خود را در تعطیلات سال نو و در حراج زمستانه بازی های ویدیویی خرج نکرده و هنوز هم به دنبال تخفیف ها و پیشنهادهای ویژه ای برای خرید عناوین مورد علاقه خود هستید، پس بهتر است عجله کنید زیرا هنوز حراج زمستانه ادامه داشته و بسیاری از عناوین از جمله عنوان Fallout 4، هم اکنون با تخفیف ویژه و به مدت بسیار محدود در دسترس هستند. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

اوایل هفته گذشته و قبل از آغاز سال نو میلادی، فروشگاه استیم عناوین زیادی را با تخفیف ویژه برای فروش قرار داده و بسیاری از آن ها همچنان تا اوایل ماه ژانویه در دسترس خواهند بود. ما نیز سعی کرده ایم تا لیستی از عناوین مهمی که هم اکنون در فروشگاه استیم و یا سایر خرده فروشی ها با تخفیف ویژه ای در دسترس هستند را تهیه کرده و در اختیار شما قرار دهیم.

اگرچه تعداد عناوین محدودی در استیم، Origin و یا Green Man Gaming با تخفیف ویژه ای در دسترس هستند، اما در میان آنها پیشنهاد ویژه ای به چشم می خورد. سایت Green Man Gaming در پیشنهادی ویژه، نسخه رایانه های شخصی تحت استیم عنوان Fallout 4 را با 34 درصد تخفیف و فقط با قیمت 39.84 دلار برای فروش قرار داده است. البته برای خرید این عنوان بهتر است عجله کنید زیرا حراج این عنوان فقط تا مدت محدودی ادامه خواهد داشت.

همچنین طی روز های گذشته در فروشگاه Origin، عنوان Star wars: Battlefront نیز با قیمت استثنایی 35.99 دلار و برای مدتی محدود در دسترس بوده که متاسفانه هم اکنون دیگر مدت این پیشنهاد ویژه به اتمام رسیده است. البته عناوین دیگری مانند Dragon Age: Inquisition و Battlefield 4: Premium Edition هم اکنون با تخفیف ویژه در این فروشگاه در دسترس هستند.

لیست کامل عناوینی که هم اکنون با تخفیف ویژه در فروشگاه های استیم، Origin و یا Green Man Gaming در دسترس هستند را می توانید در قسمت پایین مشاهده کنید:

Green Man Gaming Winter Sale

Coupon: NWYEAR-20PERC-WTHGMG

(Fallout 4 (Steam) — $39.84 (list $60

(Grand Theft Auto V (Rockstar DRM) — $28.80 (list $60

(Warhammer: End Times – Vermintide (Steam) — $20.40 (list $30

(Pillars of Eternity Hero Edition (Steam) — $14.40 (list $45

(Rocket League (Steam) — $11.20 (list $20

(Wolfenstein: The New Order (Steam) — $7.20 (list $60

Origin Holiday Sale

(Battlefield 4 + Premium (Origin) — $19.99 (list $50

(Dragon Age: Inquisition (Origin) — $19.99 (list $40

(Battlefield: Hardline (Origin) — $14.99 (list $30

Steam Winter Sale

(Dying Light (Steam) — $20.39 (list $60

(ARK: Survival Evolved (Steam) — $17.99 (list $30

(Hotline Miami 2: Wrong Number (Steam) — $7.49 (list $15

(Skullgirls (Steam) — $2.99 (list $15

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید