تماشا کنید: ماد بخش چند نفره بازی Just Cause 3 به طور غیر رسمی در دست ساخت است

۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۴

تیم سازنده ماد بخش چند نفره عنوان Just Cause 2، به تازگی اعلام کرده است که این ماد برای عنوان Just Cause 3 نیز در دست ساخت است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

شاید با وجود ماد چند نفره جذاب و مهیجی که برای  Just Cause 2 ساخته و تبدیل به ماد بسیار محبوبی شد، گمان می کردیم که سازندگان حتما در نسخه سوم به فکر ساخت بخش چند نفره خواهند بود ولی هنگامی که رسما اعلام شد عنوان Just Cause 3 فاقد بخش چند نفره است، تمام امید ها نا امید گشت.

به تازگی، تیم سازنده ماد بخش چند نفره عنوان Just Cause 2 در شب سال نو با خبری ویژه کاربران را شگفت زده کرد. آن ها با انتشار تریلری رسما اعلام کرده اند که مدتی است کار ساخت ماد بخش چند نفره عنوان Just Cause 3 را برای رایانه های شخصی آغاز کرده اند:

«در هفته های گذشته در ساخت این ماد پیشرفت های قابل توجهی داشته ایم و از این که آن ها را با شما به اشتراک می گذاریم، بسیار هیجان زده ایم. از امروز به بعد شما را از اخبار و پیشرفت های جدید در ساخت این ماد آگاه خواهیم ساخت.»

هنوز زمان انتشار این ماد مشخص نیست اما همان طور که می دانید به وسیله ماد بخش چند نفره بازی Just Cause 2، کاربران می توانستند با صدها کاربر دیگر در این عنوان بازی کنند و یکدیگر را به چالش بکشند. این ماد که مستقیما از طریق استیم قابل دسترس بود، در میان کاربران به ماد بسیار محبوبی تبدیل شد.

کریستوفر ساندبرگ، موسس استودیو آوالانچ، سال گذشته و هنگامی که رسما اعلام شد این عنوان فاقد بخش چند نفره خواهد بود، در رابطه با ماد بخش چند نفره عنوان Just Cause 2 نظر مثبتی داشت. وی همچنین در صحبت های خود اشاره کرد که انتظار ندارد که این ماد برای عنوان Just Cause 3 نیز ساخته شود و شاید آن ها در آینده ای دور یا نزدیک روی بخش چند نفره این عنوان کار کنند؛ موضوعی که تا به امروز هیچ خبری در رابطه با  آن منتشر نشد :

«ماد چند نفره عنوان Just Cause 2 واقعا فوق العاده و شگفت انگیز بود. ما مدیون این کاربران(تیم سازنده ماد) هستیم که از این عنوان حمایت کرده و باعث شده اند تا این عنوان سال ها پس از انتشار نیز همچنان محبوب و پابرجا بماند. اگرچه، ما از کاربران انتظار نداریم تا برای عنوان Just Cause 3 نیز چنین مادی را بسازند. دیر یا زود باید شما تصمیم بگیرید که روی چه موضوعی می خواهید تمرکز کنید؛ تمرکز ما و قدرت ما روی ساخت یک عنوان سندباکس است و می خواهیم بهترین تجربه از عنوان Just Cause 3 را به کاربران منتقل کنیم.»

در این تریلر، شاهد بخش هایی از گیم پلی ماد بخش چند نفره عنوان Just Cause 3 هستیم که تعدادی از کاربران سوار بر قایق، اتومبیل و هواپیما در جزیره Medici، یکدیگر را به چالش می کشند. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

عنوان Just Cause 3 در تاریخ ۳۰ نوامبر ۲۰۱۵( مصادف با ۹ آذر ۱۳۹۴) برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر شد.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید