The Division رده بندی سنی M یا بزرگ‌سال را از سازمان ESRB دریافت کرد

۱۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰
سیستم مورد نیاز عنوان Tom Clancy’s The Division مشخص شد

عنوان مورد انتظار Tom Clancy’s The Division رده بندی «بزرگ‌سال» یا M را از سازمان رده بندی سنی نرم‌افزارهای سرگرمی یا به اختصار ESRB دیافت کرد. اما دلیل این رده بندی چه بوده و محتوای این بازی به چه گونه است؟

سازمان ESRB یک توضیح درباره دلیل رده بندی این بازی به M داده است و به برخی از وجوه بازی اشاره کرده است.

این یک شوتر سوم شخص است که بازی‌بازان در آن، در نقش مامورهای The Division ایفای نقش می‌کنند؛ یک دولت مخفی که طراحی شده تا با مصیبت‌ها مقابله کند. همانطور که بازی‌بازان در محیط شهری بازی، پس از یک حمله بایو تروریستی، به جست و جو می‌پردازند، با گروه‌های خیابانی و ارتش و با تاکتیک‌های واقعی تیراندازی مبارزه می‌کنند. شخصیت‌ها بیشتر از ماشین‌ گان‌ها، شات‌گان‌ها، برجک‌ها و نارنجک‌ها برای از بین بردن دشمنان استفاده می‌کنند. صحنه‌های مبارزه با تیراندازی‌های واقع‌گرایانه، فریادهای از درد و خون و خون‌ریزی‌های بزرگ تزئین شده است. در برخی از سکانس‌ها اجساد و افرادی بسته شده از نرده‌ها به تصویر کشیده می‌شوند و بازی‌بازان در بعضی از مراحل باید گروگان‌ها را آزاد کنند. در میان‌پرده‌های بازی نشان داده می‌شود که گروگان‌ها با اجسام تیز زخمی می‌شوند یا در سرشان شلیک می‌شود. کلمه‌های f**k ،sh*t و a*shole در دیالوگ‌های بازی به چشم می‌خورد.

Tom Clancy’s The Division در 8 ماه مارس سال جاری برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن4، اکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید