اطلاعات تازه‌ای از عنوان Horizon Zero Dawn منتشر شد

۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۱۵

بدون شک Horizon Zero Dawn از زمان معرفی توانسته است توجه بسیاری از طرفداران را به خود جلب کند. پس از اولین نمایش بازی در E3 2015 سونی، اخباری که از این عنوان منتشر ‌می‌شد تنها هیجان ما را برای تجربه آن بیشتر می‌کرد؛ اما سوالاتی همچون دلیل عدم نبود یک بخش چندنفره یا وسعت دنیای بازی هیچ‌وقت پاسخ داده نشد. حال مارک نوریس، تهیه کننده اجرایی بازی، در مصاحبه‌ای با شعبه اسپانیا IGN به برخی از سوالات پاسخ داده است.

نوریس در ابتدا به این نکته اشاره کرد که رابطه بازی‌باز و الوی (شخصیت اصلی بازی) بسیار عمیق خواهد بود. به عقیده او اضافه کردن بخش چندنفره به بازی بسیار سخت است و تلاش بسیاری می‌خواهد، از طرفی نیز Horizon Zero Dawn اولین عنوان جدید استودیوی گوریلا پس از ۱۰ سال است پس آن‌ها می‌خواهند که این عنوان جدید عالی باشد.

حقیقت این است که ما درحال ساخت یک بازی کاملا جدید هستیم، تیم ما ده سال است که سری جدیدی نساخته است و ما می‌خواهیم تمام تلاش خود را برروی بهبود تجربه کاربر بگذاریم.

طبق گفته‌های نوریس، تیم گوریلا می‌خواهد Horizon Zero Dawn تنها درباره الوی باشد و نه چندین شخصیت مختلف. در ادامه نیز او درمورد انتخاب یک زن به عنوان شخصیت اصلی صحبت کرد، انتخابی که به ندرت در بازی‌های ویدیویی می‌افتد. نوریس با ابراز تاسف به این نکته اشاره داشت که باوجود آنکه در چنین عصر پیشرفته‌ای هستیم اما بازهم بازی‌بازان به دنبال یک دلیل محکم برای بازی کردن به عنوان یک زن هستند.

در ادامه نوریس اشاره کرد که هدف Guerrilla Games در توسعه Horizon Zero Dawn به عنوان یک بازی در سبک جهان‌باز، اندازه دنیای بازی نیست بلکه آن‌ها می‌خواهند جهان بازی پرجزئیات و باکیفیت باشد.

ما هنوز اندازه مشخصی از جهان بازی خود نداریم که ارائه دهیم اما دیگر بازی‌های جهان‌باز را تحلیل کرده‌ایم و فکر می‌کنم توانستیم چیزی را که مناسب Horizon Zero Dawn است را کسب کنیم.

Horizon Zero Dawn در سال ۲۰۱۶ برای کنسول پلی استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید