قسمت ششم Game of Thrones موقتا از فروشگاه آنلاین اکس‌باکس حذف شد

مهیار درخشان
۱۱ دی ۱۳۹۴ - 17:33

استودیو تل‌تیل در چند سال اخیر به‌یکی از پرکارترین استودیو‌های بازی‌سازی تبدیل شده و همکاری آن‌ها با Game of Thrones مانند ساخت یک بازی در بهشت بوده است. ما آخرین قسمت از فصل اول این عنوان را در نوامبر گذشته به‌پایان رساندیم، اما به‌نظر می‌رسد که این قسمت موقتا از فروشگاه آنلاین اکس‌باکس برای اکس‌باکس‌وان حذف شده است.

این خبر ابتدا در پستی در سایت NeoGaf اعلام شد؛ شخصی اذعان می‌کرد که نسخه فیزیکی بازی را خریداری کرده و باید تمامی قسمت‌ها را بعد از اولین قسمت فصل دانلود کند. او خاطر نشان کرد که می‌تواند تمامی قسمت‌های دوم تا پنجم را دانلود کند، اما قسمت ششم هیچ‌کجا پیدا نمی‌شود. در منوی داخل بازی نیز واژه «به‌زودی می‌آید» به‌چشم می‌خورد و در فروشگاه آنلاین اکس‌باکس نیز هیچ چیزی وجود ندارد.

حتی اگر الآن نیز نگاهی بیاندازید، قسمت‌های اول تا پنجم قابل رویت هستند ولی آخرین قسمت یعنی قسمت شماره شش به‌هیچ‌وجه پیدا نمی‌شود. مطمئنا دلیلی برای اینکار وجود دارد که این قسمت حذف شده، وگرنه این قسمت به‌تازگی قابل دسترسی بود.

باتوجه به اعلان اولیه، طبق صحبت‌های یک پشتیبان‌شخصی سازندگان به‌دلیل «وجود یک مشکل» این قسمت را از دسترسی خارج کرده‌اند. از قرار معلوم، فقط نسخه اکس‌باکس‌وان دچار این مشکل شده و نسخه کنسول‌های پلی‌استیشن۳ و پلی‌استیشن۴ آماده دریافت است. امیدواریم این مشکل سریعا رفع شود، زیرا بسیاری هستند که این فصل را به‌صورت کامل تهیه کرده‌ و منتظر هستند تا هر شش قسمت منتشر شده، آماده انجام‌دادن شود.

 

مطالب مرتبط سایت

تبلیغات

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید