انتشار Final Fantasy XV در سال 2016 قطعی شد | ژوئن یا نوامبر

۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۵۵

در حال حاضر ما می‌دانیم که عنوان Final Fantasy XV برای انتشار در سال 2016 برنامه‌ریزی شده است. حال در اولین روز از سال 2016 میلادی، کارگردان بازی آقای Hajime Tabata که انتشار این عنوان در سال 2016 را در آگوست سال قبل تائید کرده بود، با انتشار نوشته‌ای این موضوع را قطعی کرد.

در متنی که کارگردان Final Fantasy XV در بلاگ رسمی اسکوئر اینکس به‌مناسبت سال جدید منتشر کرده است، اشاره به این داشته که بازی در مراحل پایانی ساخت قرار دارد و از دیدگاه او، پایان فرایند ساخت بازی نیاز به تلاش و اراده قوی دارد. آن‌ها قصد به‌وجود آوردن ماجراجویی‌ای را دارند که بتوانند در آینده به‌آن افتخار کنند و این چیزی است که پیام این کارگردان در کنار قطعی کردن تاریخ انتشار بازی، به‌ما قول می‌دهد.

ما در نهایت FFXV را در سال 2016 منتشر خواهیم کرد! در فرایند ساخت بازی، مراحل قبلی کار نیاز به دانایی و توانایی ما داشتند، اما فاز آخر فرایند ساخت نیاز به‌ تلاش و اراده قوی دارد. من به‌شما قول می‌دهم تمام کسانی که در تیم ما کار می‌کنند، تا آخرین لحظه‌ای که مسئولیت ساخت این عنوان را دارند تمام تلاش خود را خواهند کرد. ما هرکاری که در توانمان باشد انجام خواهیم داد تا ماجراجویی‌ای را به‌‍وجود بیاوریم که هم خود به‌آن افتخار کنیم، هم شما از آن لذت ببرید و آن را گرامی بدارید.

البته این فقط متن رسمی است و قضیه در اینجا تمام نمی‌شود؛ در کنار پیام آقای Tabata، خرده‌فروشی ژاپنی سایت آمازون نیز این عنوان را لیست کرده و دو تاریخ انتشار غیر رسمی برای آن مشخص نموده است. همانطور که در تصاویر نیز می‌توانید ببینید، این خرده‌فروشی دو تاریخ برای انتشار FFXV مشخص کرده است که اولی، 1 ژوئن 2016 (12 خرداد 1395) و دومی، 30 نوامبر 2016 (10 آذر 1395) را نشان می‌دهد.

البته هردوی این تاریخ‌ها روز چهارشنبه را نشان می‌دهد که از این بابت، تفاوتی در بین این دو دیده نمی‌شود. درست است که نمی‌توان آمازون را یک منبع موثق برای اعلام تاریخ انتشار بازی در نظر گرفت، اما بعضی تاریخ‌هایی که در خرده‌فروشی‌های این سایت در اقسا نقاط جهان لیک شده، درست از آب در آمده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید