شایعه: آپدیت آینده Star Wars Battlefront دارای بخش چندنفره آفلاین خواهد بود

۱۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۹

اگر شما بازی Star Wars Battlefront را تجربه کرده باشید، قطعا خبر دارید که بخش های چندنفره آفلاین زیاد نیستند و تاکید این عنوان بیشتر روی حالات آنلاین است. این مهم ممکن است که در آینده دستخوش تغییراتی شود.

به تازگی فردی از تکنسین های بخش حمایت از مشتریان شرکت الکترونیک آرتز گفتگویی با یک کاربر داشته است که گزارش آن هم توسط سایت WCCFtech منتشر شده. در میان حرف های رد و بدل شده، ظاهرا قرار است که Star Wars Battlefront بخش های آفلاینی را در آینده با آپدیت جدید دریافت کند.

سوال پرسیده شده توسط بازیبازی که به آن اشاره کردیم از این قرار است که “آیا حالت های در نظر گرفته شده برای بخش آنلاین، در قسمت آفلاین نیز قابل استفاده خواهند شد یا خیر؟” چرا که بسیاری از حالات گیم پلی در نظر گرفته شده فقط مخصوص بخش آنلاین هستند. متاسفانه بر خلاف عناوین قبلی Star Wars Battlefront، شرکت های الکترونیک آرتز و دایس اقدام به افزودن بازیکن های کنترل شده توسط هوش مصنوعی (بات) نیز نکرده اند.

تکنسین الکترونیک آرتز مدعی شده است که کارکنان این شرکت در حال حاضر مشغول به رسیدگی این موضوع هستند و با عرضه یک آپدیت، این کار عملی خواهد شد. هیچ گونه تاریخ انتشار خاصی در رابطه با اینکه آپدیت مذکور کی می آید ارائه نشده است.

یادآور می شویم که این خبر فعلا یک شایعه است زیرا پاسخ داده شده صرفا از سوی یک تکنسین حمایت از مشتریان است.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید