سازندگان Quantum Break در حال برطرف کردن باگ‌های این عنوان هستند

۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۲۳:۲۱

در حالی که به آخرین لحظات سال 2015 میلادی نزدیک می‌شویم، بسیاری از افراد در کشورهای مختلف جهان در حال تدارک دیدن جشن سال نو هستند، اما به نظر می‌رسد اوضاع برای اعضای استودیو خلاق رمدی کمی متفاوت است. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

در حالی که جدیدترین عنوان استودیو یعنی عنوان انحصاری کنسول اکس‌باکس‌وان، Quantum Break، طبق اطلاعات منتشر شده در صفحه رسمی اینستگرام رمدی، در تاریخ 5 آوریل سال 2016 منتشر خواهد شد، اعضای استودیو سخت در تلاشند تا باگ‌ها و مشکلات بازی را هر چه زودتر برطرف کنند:

نصف روز از سال 2015 باقی مانده و در حالی که سال نو آغاز می‌شود، ما در حل رفع باگ‌های #quantumbreak هستیم.

جالب توجه است، استودیو یک تصویر از دستگاهی را که به نظر می‌رسد یکی از مولفه‌های مهم ماشین زمان در بازی باشد، منتشر کرده است. دستگاهی که به صورت تار و خارج از فوکوس دوربین در تریلر Live action بازی در طول نمایشگاه گیمزکام به نمایش در آمد:

در ضمن، دستگاه تاریخ 27 مارس 1999 را به نمایش می‌گذارد. تاریخی که ممکن است ارتباط مهمی با داستان بازی داشته باشد.
و اما آهنگساز بازی، پتری آلنکو در حال آماده سازی موسیقی متن بازی بوده و یک تصویر جالب از کارش که در حال آماده سازی است، در توییتر منتشر کرده است:

این‌جا چیزی برای دیدن نیست. فقط در حال آماده سازی موسیقی متن QB هستم. #QuantumBreak #kazillionpartpuzzle pic.twitter.com/gZwF9ASRYS
— Petri Alanko (@Peppepappa) December 30, 2015

نکته جالب اینکه اگر متون موجود در تصویر بالا را چک کنید، متوجه می‌شوید که بعضی از کلمات تار شده‌اند. اگر شما نیز علاقه خاصی به پیدا کردن رمز و راز هستید، می‌توانید دست به کار شده و مفهوم متون مذکور را متوجه شوید. البته در جریان باشید که ممکن است مطالب شامل اسپویلر هم باشند.

Quantum Break در تاریخ 5 آوریل سال 2016 میلادی به صورت انحصاری برای کنسول اکس‌باکس‌وان منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید