فروش کنترلر الیت اکس‌باکس‌‌وان تا مارس 2016 همچنان محدود خواهد بود

۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۳۰

شرکت مایکروسافت هیچ‌گاه پیش‌بینی نمی‌کرد که کنترلر الیت اکس‌باکس‌وان تا این حد پرطرفدار شود و بتواند تا این حد فروش داشته باشد. میزان فروش کنترلر مذکور همچنان تا ماه مارس همچنان محدود باقی می ماند.

در مصاحبه‌ای که یکی از نمایندگان مایکروسافت با سایت Tech Insider داشت، خاطر نشان کرد:

از زمانی که کنترلرهای اکس‌باکس الیت موجود در خرده‌فروشی‌های مختلف در اقسانقاط جهان تمام شد، ما سعی کردیم تا در سریع‌ترین زمان ممکن تعداد بیش‌تری از این محصول را به‌دست طرفداران برسانیم. انتظار می‌رود هر هفته تعدادی از این کنترلرها به دست صاحبان این خرده‌فروشی‌ها برسد اما میزام توزیع این محصول تا سال ماه مارس محدود است.

مایکروسافت در ابتدا گفت تعداد بیشتری از این محصولات در ماه دسامبر به بازار خواهد آمد. با این حال، موجودی این کنترلر با سرعت بسیار بالایی تمام شد برای همین مایکروسافت قادر به آماده‌سازی دوباره آنها برای درخواست‌های فراوان نبود. شایان به‌ذکر است، فروشگاه های زیادی هستند که هنوز بار جدید خود از کنترلر ها را دریافت نکرده اند.

دلیل اصلی اینکه مایکروسافت تعداد زیادی از این محصول را تولید نکرده، قیمت 150 دلاری آن بوده که برای سازندگان، این مبلغ به‌نظر بسیار بالا میامده است. آن‌ها احساس می‌کردند تنها تعداد بسیار کمی از مردم علاقه‌مند به‌خرید این وسیله می‌شوند، البته زمانی که این محصول به یکی از محبوب‌ترین‌ کنترلرها در بین صاحبان کنسول اکس‌باکس‌وان تبدیل شد، تمام محاسبات آن‌ها اشتباه از آب در آمد.

درهر صورت یک باندل «اکس‌باکس‌وان الیت» که این کنترلر محبوب نیز در آن جای داده شده، در راه است و برای کسانی که هنوز از این کنسول بهره‌مند نیستند و تازه با آن آشنا شده‌اند، می‌تواند بسیار مفید باشد. اگر هم از دارندگان فعلی این کنسول هستید، شاید تا مارس 2016 مجبور به انتظارکشیدن شوید.

0
0

مطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید