نویسنده افسانه‌ای هیلو، نویسنده ارشد عنوان ReCore است

۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۵۳

جوزف استاتن که پیش‌تر در بانجی کار می‌کرد در سال ۲۰۱۴ به مایکروسافت پیوست. حال طی اخبار جدیدی که منتشر شده است، این نویسنده افسانه‌ای به عنوان نویسنده ارشد بازی ReCore حضور خواهد داشت.

طی مقاله‌ای که در مجله معتبر New York Times منتشر شده است، جوزف استاتن به عنوان نویسنده ارشد ReCore معرفی شد. چندماه پیش بود که استاتن به توییتر پیوست و اعلام کرد که هم‌اکنون با مایکروسافت برای داستان‌گویی عناوین Scalebound ،ReCore ،Quantum Break و Crackdown همکاری می‌کند. حال طبق نوشته‌های مقاله NYTimes کار اصلی جوزف استاتن در مایکروسافت، داستان‌سرایی عنوان ReCore است.

در طی مصاحبه‌ای که مجله New York Times با جوزف استاتن داشت، او را با عنوان نویسنده ارشد ReCore معرفی کرد و از وی درمورد نقش شخصیت‌های زن در دنیای بازی پرسید. به عقیده استاتن شخصیت قهرمانانه داشتن تنها در انحصار شخصیت‌های مرد نیست بلکه زنان نیز می‌توانند شخصیتی حماسی داشته باشند.

شخصیت قهرمانانه داشتن تنها در انحصار مردها نیست. ژول (نام شخصیت اصلی عنوان ReCore) شخصیتی است که می‌خواهد به این تفکر غلط پایان دهد و ما امیدواریم که شخصیت او بتواند قدرتمند و متفاوت‌تر از شخصیت‌های مرد ظاهر شود.

شخصیت‌های بزرگی چون کیجی اینفونه و مارک پاچینی برروی ReCore کار می‌کنند و حال با اضافه شدن جوزف استاتن امیدهای زیادی به این عنوان می‌توان داشت.

استاتن نویسنده ارشد اولین هیلو بوده است و سپس به‌عنوان کارگردان تمامی میان‌پرده‌های هیلوهای بانجی حضور داشته است. او در سال ۲۰۰۹ برای کار برروی عنوان Destiny مایکروسافت را ترک کرد اما در سال ۲۰۱۴ بازگشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید