رونمایی از کاور دهمین شماره از مجله الکترونیکی گیمفا

۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۴۳

در دهمین روز از اولین ماه فصل زمستان و در آخرین روز از سال میلادی و خلاصه در این ایام زیبا! با رونمایی از کاور دهمین شماره از مجله الکترونیکی گیمفا خدمت شما کاربران عزیز و همیشگی رسیده ایم. همین ابتدا جای دارد از تمامی کسانی که با ارسال پیام های متعدد در شبکه های اجتماعی بارها حمایت خودشان را از گیمفا نشان داده اند، نهایت تشکر و قدر دانی را داشته باشم. با شروع فصل زمستان انبوهی از پرسش ها در خصوص “زمان انتشار فصلنامه الکترونیکی گیمفا” از گوشه و کنار به دستمان رسید که حاکی از بالا بودن انتظارها است.

با برنامه ریزی های انجام شده تصمیم بر آن شد که دهمین شماره از مجله الکترونیکی گیمفا در ۱۵ دی به صورت کاملا رایگان و با کیفیت بالا منتشر گردد. در این نسخه مطالبی برگرفتهشده از ۳ ماه اخیر تهیه و تدارک دیده شده که باعث جمع بندی بر تمامی اتفاقات مهم و بازی های منتشر شده است. کاربران محترم می توانند در دهمین شماره، مقالاتی بسیار خواندنی و جذاب را دنبال کنند و هر آن چه که از دست داده اند را فرا گیرند.

همان طور که در زیر مشاهده می کنید، کاور دهمین شماره از مجله الکترونیکی گیمفا به بازی پر سر و صدای Far Cry: Primal اختصاص داده شده است. دلیل نقش بستن این بازی بر روی کاور را می توان اهمیت بالا و انتخاب آن توسط بازیبازان به عنوان یکی از مورد انتظارترین بازی های ۲۰۱۶ بیان کرد.

شما کاربران محترم می توانید با ارائه نظر خود ما را در پیشرفت کیفی هرچه بیشتر یاری رسانید.

باتشکر

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید