مایکروسافت به مشکلات اجرای Halo Reach در اکس باکس وان پاسخ می دهد

۱۰ دی ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۶

عنوان Halo: Reach یکی دیگر از بازیهای کنسول اکس باکس 360 می باشد که به واسطه قابلیت اجرای بازی های نسل قبل در اکس باکس وان، شما می توانید عنوان نامبرده را روی کنسول نسل هشتمی خود نیز تجربه کنید. البته Halo: Reach همانطور که در چند روز پیش اعلام کردیم از مشکلات عدیده ای بر روی اکس باکس وان رنج می برد. حال شرکت مایکروسافت پاسخی را در رابطه با این موضوع مطرح کرده که در ادامه مطلب می توانید آن را مشاهده کنید.

اساسی ترین مشکل بازی Halo: Reach بر روی اکس باکس وان، افت شدید نرخ فریم آن حتی تا 10 فریم بر ثانیه می باشد. این مهم در تمامی قسمت های بازی دائم در حال رخ دادن نیست اما مسلما تجربه لذت بخشی را هم نخواهید داشت. جمع آوری گزارشی از این مشکلات را سایت کوتاکو در گذشته انجام داده بود و حال نماینده شرکت مایکروسافت در پاسخ به این مسئله، با ارسال اعلامیه ای به کوتاکو گفته است:

ما مطلع هستیم که برخی بازیکنان هنگام تجربه عنوان Halo: Reach بر روی اکس باکس وان با مشکلاتی مواجه شده اند. تیم مهندسین اکس باکس در حال حاضر مشغول رسیدگی و حل این موضوع هستند.

همانطور که قبلا هم گفته بودیم،چنین مشکلاتی زمانی که با شبیه سازها کار می کنید معمول هستند. خیلی خوب است که حداقل مایکروسافت مشغول رسیدگی به این گونه موارد می شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید