تعداد کاربران ARK: Survival Evolved در اکس باکس‌وان از رایانه‌های شخصی پیشی گرفت

۹ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۲۱

از ابتدای انتشار ARK: Survival Evolved کاربران اکس باکس‌وان مشکلاتی در اتصال به سرورهای بازی داشتند و دلیل آن به گفته استودیوی سازنده تعداد بالای کاربران این کنسول است. طبق اعلام استودیوی Wildcard تعداد بازی‌بازانی که در کنسول اکس باکس‌وان ARK: Survival Evolved بازی می‌کنند در همان هفته اول از تعداد بازی‌بازان استیم پیشی گرفته است. این درحالی است که ARK: Survival Evolved ماه‌هاست که برروی استیم قرار دارد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه باشید.

ARK: Survival Evolved هفته اول در کنسول اکس باکس‌وان بیش از یک میلیون بار دانلود شده است، این اطلاعات توسط جسی راپزاک، دستیار کارگردان ARK: Survival Evolved ،انتشار داده شده است. این عنوان هنوز در قسمت Game Preview (همانند دسترسی زودهنگام استیم) اکس باکس‌وان قرار دارد و نسخه کامل آن برای رایانه‌های شخصی و اکس باکس‌وان در سال ۲۰۱۶ منتشر می‌شود.

طبق گفته‌های راپزاک این استودیوی قصد دارد از زمان باقی‌مانده خود تا انتشار نسخه کامل بازی حداکثر استفاده را انجام دهد و بسیاری از ویژگی‌های درخواستی کاربران را به آن اضافه کند:

ما هر دوهفته به‌روزرسانی را برای نسخه اکس باکس‌وان خود عرضه می‌کنیم و هر مشکلی که کاربران به ما گزارش دهند را حل خواهیم کرد. در آخر نیز بسیاری از ویژگی‌های درخواستی کاربران که محبوبیت زیادی دارند را اضافه خواهیم کرد. ویژگی‌هایی چون قابلیت بازی‌کردن دونفره به‌صورت آفلاین (split screen)، امکان شخصی‌سازی کردن کنترلر، بهبود رابط‌کاربری و افزایش ثبات بازی و هر محتوایی که برای رایانه‌های شخصی عرضه شده است را به اکس باکس‌وان خواهیم آورد. هم‌اکنون ARK: Survival Evolved سه برابر محتوایی که در هفت ماه پیش برروی رایانه‌های شخصی دارا بود را برروی اکس باکس‌وان دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید