پسری که به جای کنسول یک تکه چوب نصیبش شد | PS4 چوبی!

۸ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۴

احتمالا مطلع هستید که در میان مسیحیان متداول است که به خردسالان در آخرین روز سال میلادی هدیه ای تحت نام هدیه ی سال نو داده شود. امروز یک پسر نه ساله ی بوستونی ( در   Saugus شهرکی در ایالت ماساچوست) به نام لاندی اسکات برای اجرای این سنت به بازی گرفته شد! برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

به گزارش خبرگزاری  FOX 25 و به نقل از مادر خوانده او،  لاندی  اسکات در ابتدای صبح که باندل  Uncharted: The Nathan Drake Collection را یافت بسیار خوشحال شد اما این شادمانی چندان دوام نداشت! زیرا هنگامی که جعبه ی کنسول را گشودند در آن تنها یک تکه چوب که به صورت هنرمندانه ای در سایز و وزن PS4 برش داده شده و عبارت تقدیم با عشق به همراه تصویر ی زشت را بر روی چوب یافتند! در ادامه ی گزارش و با استناد به سخنان Kristin Lundy ( مادر خوانده ی لاندی اسکات ) چنین آورده شده است:

او بسیار گریه کرد و نارحت شد. سپس به اتاق بازی خود رفت و مدتی را به تنهایی سر کرد. این اتفاق واقعا او را تحت تاثیر قرار داد ( له کرد! ).

Kristin در صفحه ی فیسبوک خود نیز این متن را قرار داده است:

این امر سبب شد باور او در مورد Santa از بین برود.

البته پس از این اتفاق اعضای خانواده اسکات به اتفاق و به همراه باندل تقلبی! به دفتر فروش کنسول مراجعه کردند و مدیر آنجا نیز ضمن اذعان بی اطلاعی از جزئیات ماجرا و اینکه آنها به نوعی تنها فروشنده هستند، کنسول تقلبی را پس گرفته و یک دستگاه  PS4 جدید به همراه 100 دلار کارت هدیه ( 100دلار gift card به صورت رایگان ) را به آنها داده است.

تصاویر مربوط:

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات