سونی از روش های محبوب سازی PlayStation VR می گوید

۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۵۳

یکی از بزرگترین موانعی که هدست واقعیت مجازی شرکت سونی یعنی PlayStation VR با آن دست و پنجه نرم می کند، این است که مردم قانع به خرید آن شوند. سونی رفع این مشکل را به گذر زمان سپرده است با این هدف که به مرور مردم با این دستگاه بیشتر آشنا شده و تمایل به خرید آن نیز افزایش می باید. توضیحات بیشتر در ادامه مطلب موجود است.

رئیس جهانی استدیوهای شرکت سونی یعنی آقای شو یوشیدا به تازگی صحبت هایی با سایت فورچون پیرامون هدست PlayStation VR و به طور کلی بحث واقعیت مجازی داشته اند. از مهمترین سوالات مطرح شده در این مصاحبه می توان به چالش های پیش رو برای محبوب سازی واقعیت مجازی اشاره کرد. هر چه که باشد، این یک تکنولوژی کاملا جدید است و روش برخودر ما با بازی ها که همیشه ختم به نمایشگر تلویزیون و کنترلر میشده را عوض می کند.

آقای یوشیدا در این رابطه می گویند که “زمان نیاز است” تا مردم این تکنولوژی را قبول کنند اما این حال ایشان معقتند که تعریف و تمجید مردم از آن، دهان به دهان خواهد شد و دیگران نیز خواهند فهمید که چقدر می تواند این تجربه عالی باشد. آقای یوشیدا می گویند که مردم دوستان و فامیل های خود را به خانه هایشان دعوت خواهند کرد تا اینکه PlayStation VR را به آنها نشان دهند.

ایشان از دیگر نکاتی که میتواند موجب افزایش محبوبیت واقعیت مجازی شود، به اینکه خود مردم میبایست آن را تجربه کنند اشاره کره اند تا اینکه ببینند تکنولوژی نامبرده چقدر تاثیر گذار است. او می گوید که مردم قطعا این تجربه را دوست خواهند داشت.

PlayStation VR قرار است در نیمه اول سال 2016 به بازار بیاید. تاریخ دقیق توزیع و قیمت گذاری هنوز مشخص نیست.

 

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید