بازیگر فیلم Assassin’s Creed خود بازی را قبلا تجربه نکرده است

۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۶

اولین تصویر از فیلم سینمایی Assassin’s Creed به تازگی منتشر شده است؛ فیلمی که بر اساس یکی از محبوب ترین سری بازی های ساخته شده توسط شرکت یوبی سافت با همین نام می باشد. با توجه به این عکس بایستی بگوییم که چهره آقای مایکل فسبندر بسیار برای نقش یک آدم کش (Assassin) مناسب است اما به نظر شما آیا ایشان، قبلا خود بازی Assassin’s Creed را هم تجربه کرده بودند؟ پاسخ و توضیحات تکمیلی در ادامه مطلب موجود است.

آقای مایکل فسبندر به تازگی طی صحبت های خود با سایت اینترتیمنت ویکلی پاسخ سوالی که در ابتدای خبر مطرح شد را منفی اعلام کرده و گفته اند:

من بازی را قبلا تجربه نکرده بودم تا اینکه این افراد به سراغ من آمدند.

البته موضوع مورد بحث بعد از پیشنهاد کاری چندان دوامی نیاورد آقای فسبندر به سراغ بازی Assassin’s Creed رفتند. ایشان در ادامه گفته اند:

از زمانی که پیشنهاد کاری به من شد، شروع به انجام این بازی کردم تا بیشتر با فیزیک شخصیت آشنا شوم.

ما در تلاشیم تا یک موردخاص را کشف کنیم. معتقدیم که ایده موجود خاص است و می خواهیم سعی کنیم که به بهترین نحو آن را ارائه کنیم. ما در تلاشیم تا سرمایه گذاری خوبی روی این عنوان صورت گیرد و از سرگرمی های آن لذت ببریم. ما در تلاشیم تا این محصول را خاص کنیم.

جدیدترین فیلم هایی که از بازی های ویدئویی الهام گرفته اند، مانند Need for Speed و Hitman، از کیفیت نامناسبی برخوردار بوده و موفق به جلب رضایت مخاطبین اصلی خود یعنی بازیبازان نشده اند. آیا Assassin’s Creed هم اینطور خواهد بود؟ باید صبر کنیم و ببینیم. در آخر نیز نظر شما را به تصویر منتشر شده از فیلم سینمایی Assassin’s Creed جلب میکنیم:

Assassin’s Creed

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید