گلیچ جدیدی که در Batman Arkham Knight یافت شده اجازه گشت و گذار در محیط بازی را به هر شخصیتی می‌دهد

۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۵:۴۵

عنوان جهان‌باز Batman Arkham Knight که پایان‌دهنده سری ساخته شده بتمن توسط راک‌استدی است، در حال حاضر برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی قابل خرید است؛ اما متاسفانه در این عنوان، گلیچ‌های بسیاری وجود دارد که مانع لذت بازی‌بازان می‌شود. البته بعضی از گلیچ‌ها از دسته‌ای هستند که در غیبت آن‌ها، از بعضی لذت‌ها درون بازی محروم می‌شویم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

گلیچی که امروز توسط تعدادی از بازی‌بازان این عنوان یافت شده، «Corner Cover Zipping» نام دارد و به بازی‌بازان اجازه می‌دهد با هر شخصیتی که دوست داشته باشند، به گشت و گذار آزادانه در دنیای بازی بپردازند. در اینجا ویدئویی نیز می‌توانید در رابطه با این گلیچ ببینید که شما را بیش‌تر، با این گلیچ و شکل استفاده از آن آشنا می‌سازد. البته، این گلیچ فعلا فقط در نسخه‌‌های کنسولی این بازی وجود دارد و فقط در این دو کنسول، می‌توان از آن استفاده کرد.

مشاهده آنلاین ویدئو

دانلود ویدئو با کیفیت 720p

دانلود ویدئو با کیفیت 480p

کمی قبل بود که Batman Arkham Knight جدیدترین بسته‌الحاقی خود را برای ماه دسامبر دریافت کرد که شامل چالش‌های جدید بخش AR، چند پوشش یا همان Skin جدید و محتوای مخصوصی بنام Season of Infarmy، می‌شد. این محتوای مخصوص، مراحل جدیدی به‌بخش فرعی بازی تحت عنوان «Most Wanted» اضافه می‌کند که سبب ورود تعداد زیادی از ضدقهرمانان سری بتمن، یعنی The Mad Hatter ،Killer Croc ،Ra’s Al Ghul و Mr.Freeze، به این عنوان می‌شود. شایان به‌ذکر است این بسته‌الحاقی در حال حاضر برای کنسول‌های نسل هشتمی و رایانه‌های شخصی، در دسترس قرار دارد.

عنوان Batman Arkham Knight چند ماه قبل منتشر شد، اما آنگونه که انتظار می‌رفت پورت خوبی در رایانه‌های شخصی نداشت و تقریبا غیرقابل بازی بود. مشکلات نسخه رایانه‌های شخصی این بازی به‌حدی زیاد بود که ناشر آن یعنی کمپانی وارنر بروس تصمیم به قطع فروش آن گرفت، البته تا زمانی که مشکلات بهبود یابد. خوشبختانه، استودیو سازنده بازی و ناشر آن تلاش‌های فراوانی برای رفع مشکلات کردند و با انتشار چند بروزرسان، اقدام به حل مشکلات بازی‌بازان کردند. خوب است بدانید، Batman Arkham Knight حال دیگر به شبکه استیم برگشته و شما می‌توانید نسخه اصلاح شده بازی را از این شبکه خریداری کرده و از آن، نهایت لذت را ببرید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید