قدرتمند شدن یا ثروتمند شدن | مسئله Splatfest بعدی Splatoon این است

۷ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۳

عنوان Splatoon قطعا یکی از بزرگ‌ترین پدیده‌های امسال بازی‌های ویدیویی بود. عنوانی که دو جایزه بزرگ «بهترین شوتر» و «بهترین بخش چند نفره» را در مراسم The Game Awards 2015 ازآن خود کرد، آن‌هم در صورتی که رقبای بزرگی مانند Halo5 یا Black Ops 3 داشت. برای خواندن ادامه خبر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

خودتان را برای Splatfest اروپایی بعدی عنوان Splatoon آماده کنید. چیزی به آغاز سال جدید میلادی نمانده است و بسیاری از بازی‌بازان آنلاین و چند نفره برنامه‌های خود را از الان برای سال بعد تنظیم می‌کنند. یکی از همین بازی‌ها، Splatoon است که غوغایی به پا کرده است. نینتندو در آستانه سال نو، راجع به Splatfest بعدی سوالی از بازی‌بازان پرسیده است: «ترجیح می‌دهید قدرتمند باشید یا ثروتمند؟»

Splatfest‌ها مسابقاتی با زمان محدود در Splatoon هستند که بازی‌بازان در آن بین دو تیم، یکی را انتخاب و برای حمایت از آن با دیگر رقبای آنلاین مبارزه می‌کنند. در ‌آخر نیز تیمی که بیشترین محبوبیت و بهترین عملکرد را داشته باشید برنده می‌شود. Splatfest اروپایی بعدی در اولین روز سال 2016، یعنی در 1 ژانویه و به صورت 24 ساعته برگزار خواهد شد. مطمئنا طرفداران سفت و سخت عنوان Splatoon نمی‌خواهند Splatfest اروپایی بعدی Splatoon را از دست بدهند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید