تماشا کنید: آزمایش عمومی بازی Monster Hunter Online در چین آغاز شد

۶ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۵۹

کپکام، سازنده و ناشر بازی های ویدیویی ژاپنی، آزمایش عمومی عنوان Monster Hunter Online را به تازگی آغاز کرده است. از این رو، یکی از کاربران سایت یوتیوب ویدیویی از گیم پلی نسخه آزمایشی عمومی این عنوان منتشر کرده است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

کپکام، سازنده و ناشر بازی های ویدیویی ژاپنی، آزمایش عمومی عنوان نقش آفرینی آنلاین Monster Hunter Online را از تاریخ 17 دسامبر(پنجشنبه 26 آذر) در کشور چین آغاز کرده است و کاربران این کشور می توانند این عنوان را به صورت آنلاین تجربه کنند. یکی از همین کاربران در سایت یوتیوب، ویدیویی از نسخه آزمایشی عمومی این بازی منتشر کرده است. در این ویدیو، شاهد نمایش ویدیوی آغازین بازی، قسمت هایی از گیم پلی و مبارزه با هیولاها در لول پایین هستیم که به نظر می رسد عنوان Monster Hunter Online، همچنان به فرانچیز محبوب Monster Hunter وفادار مانده و عناصر و ویژگی های زیادی از این فرانچیز در عنوان Monster Hunter Online حضور خواهند داشت. به طور مثال، Felyne ها را مشاهده می کنیم که همچنان همراه شکارچی هیولا خواهند بود و وظایف مختلفی را انجام می دهند. به مانند گذشته، شکار حیوانات و کباب کردن گوشت آنها نیز در این عنوان امکان پذیر است و در نهایت مبارزه با هیولاها که اصلی ترین بخش گیم پلی بازی Monster Hunter Online را تشکیل می دهد.

شما می توانید ویدیو مورد نظر را از طریق لینک زیر دریافت کنید:

دانلود با کیفیت 480p

هنوز مشخص نیست که عنوان نقش آفرینی آنلاین Monster Hunter Online در اروپا نیز در دسترس خواهد بود یا خیر؛ اما چندی پیش بنچمارک های انگلیسی منتشر شده از این عنوان، احتمال عرضه این بازی در اروپا را پر رنگ تر کرد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید