وقایع Battlefield 4 در دوره ی زمانی مدرن رخ می دهد

PC ، PS3 ، Xbox 360 ، اخبار بازی ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۲۳:۵۴

امروز طی بیانیه ای از سوی DICE در پاسخ به سوالات سایت Joysiq اعلام شد که وقایع بازی Battlefield 4 در دوره ی زمانی مدرن رخ خواهدداد.

یکی از مدیران شرکت DICE ، سازنده ی سری بازیهای Battlefield ، آقای Karl Magnus Troedsson در این رابطه توضیحاتی را بیان کرد:

ما بسیاری از مسائل را با استفاده از رای گیری به عمل می رسانیم.نظرات مردم در روند شرکت ما تاثیرگذار است.ما با پرس وجو و نظر سنجی متوجه شدیم که بیشتر بازیباز ها برای عناوین شوتر به این دوره ی زمانی علاقه ی بیشتری دارند.البته ما هم برای ساخت این بازی دوره ی مدرن را در نظر داشتیم.

وی ادامه داد:

بازی Battlefield 4 را به عنوان یک عنوان خلاقانه خواهید شناخت.من هیچ اطلاعات دیگری حول این مسائل اعلام نخواهم کرد چراکه تمام آن ، یک راز است.

وی در پایان سخنانش افزود:

ما می خواهیم سری بازیهای میدان نبرد فعلا در عصر مدرن باقی بمانند چرا که ما هم اکنون در این دوره زمانی هستیم و این بسیار هیجان انگیز است.Battlefield 4 در این دوره زمانی رخ خواهد داد و بسیار موفق خواهد شد.

این بازی برای هرسه پلتفرم اصلی منتشر می شود.درمورد تاریخ انتشار هم فقط چندی پیش اعلام شده بود که این بازی بین آپریل 2013 تا مارس 2014 توسط EA به انتشار خواهد رسید.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید