اسکوئر اینکس از جادو و نقش زنان در Final Fantasy XV می گوید

۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۲

آقای حاجیمه تاباتا به تازگی طی مصاحبه ای که پیرامون بازی Final Fantasy XV داشته اند، جزئیات جالبی را از نقش و حضور زنان در این عنوان ارائه کرده اند. همچنین اطلاعاتی نیز در رابطه با جادو و استفاده آن در بازی منتشر شده است که شما می توانید در ادامه مطلب از آنها مطلع شوید.

زمانی که مردم نسخه دمو بازی Final Fantasy XV را تجربه کردند، ناراحتی خود را از بابت اینکه هیچ شخصیت زنی قابل بازی نیست اعلام  کردند. تنها شخصیت زنی هم که در دمو حضور داشت Cindy بود.

آقای تاباتا پیرامون نقش زنان در صحبت های خود با سایت اگزمینر اینطور می گویند که “مردان بازی در طی سفر خود با زنان زیادی روبرو خواهند شد که تاثیر بسزایی هم در تقویت داستان از خود خواهند گذاشت”. ایشان تاکید دارند که شخصیت های مونث این بازی صرفا جهت ابراز عشق و علاقه نیستند و حتی در “جناح دشمنان نیز زنان قدرتمندی حضور دارند”.

در ادامه آقای تاباتا از سیستم جادو در Final Fantasy XV سخن گفته اند و اینطور که معلوم است، این بخش به دو قسمت تقسیم می شود. یکی از آنها “جادوهای معمولی” هستند که هر کسی می تواند آنها را اجرا کند. دسته دوم “فقط مخصوص خاندان سلطنتی” می باشند و همانطور که مشخص است، تنها این افراد قادر به اجرایشان هستند.

جزئیات بیشتری در این رابطه ارائه نشده است اما به نظر می رسد که جادوهای سلطنتی، به مراتب چیزی قوی تر از جادوهای معمولی خواهند بود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید