لاگین شدن در استیم منجر به مشاهده اکانت دیگران می شود – آپدیت شد

۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۵

شبکه استیم به تازگی در روز کریسمس دچار یک سری مشکلات عجیب و غریب شده است چرا که لاگین کردن با اکانت خودتان می تواند منجر به حضور یافتن در اکانت شخص دیگری شود. جزئیات بیشتر در ادامه مطلب موجود است.

طبق گزارشی که از شکایت کاربران استیم در سایت توئیتر بدست آمده است، لاگین کردن در استیم باعث می شود که فرد به جای مشاهده اطلاعات اکانت خود، در اکانت شخص دیگری حضور پیدا کند. این یک مشکل جزئی نیست که فقط هم گریبان عده محدودی را گرفته باشد زیرا میزان شکایات از این موضوع در حال حاضر زیاد است.

از دیگر مشکلات به وجود آمده می توان به تغییر زبان خودسر و نیاز به نصب مجدد استیم اشاره کرد. این در حالی است که کاربران دچار شده به این مشکل، مدت ها است که نیاز به چنین کاری پیدا نکرده بودند.

برخی از مردم علت این مشکلات را هک شدن استیم می دادند با این حال هر چه که هست، شما نباید زمانی که مشخصات خود را وار می کنید، اطلاعات فرد دیگری به همراه پول آنها برای شما ظاهر شود.

آپدیت: در حال حاضر این مشکل توسط ولو حل شده است و علت آن از سوی این شرکت، یک سری تنظیمات جدید اعمال شده می باشد که به اشتباه باعث نشان دادن اکانت دیگران شده است.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید