تصاویر بسیار زیبا از World of Final Fantasy منتشر شد

۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۸

World of Final Fantasy به نظر بسیار ستودنی و قابل ستایش می‌رسد. عنوانی که شاید برای طرفداران سری فاینال فانتزی حکم نهایت آرزویشان را داشته باشد. امروز شرکت اسکوئر انیکس چندین تصویر زیبا از این عنوان منتشر کرده که دل هر بازی‌بازی را می‌برد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

همانطور که می‌بینید، شاهد بسیاری از شخصیت‌های کلاسیک سری فاینال فانتزی هستیم. Mirageها نیز به عنوان مکانیک اصلی بازی حضور دارند. Mirageها در جاهای زیادی از بازی کاربرد دارند. آن‌ها می‌توانند راه‌ها را باز کنند و موانع را از پیش رو بردارند. از آن‌ها می‌توانید به عنوان وسیله نقلیه نیز استفاده کنید و سوار نوع بزرگ آن‌ها شوید. البته Mirageها از همان ابتدا قابل استفاده نیستند و باید برای رام کردنشان، با آ‌ن‌ها مبارزه کنید. پس از ضعیف کردن آن‌ها، gem مخصوصشان را بدست می‌آورید و آن‌ها برای شما کار می‌کنند. مبارزه آن‌ها در زمین مبارزه نیز با سیستم مبارزه ATB یا مبارزه فعال زمانی انجام می‌گیرد که طرفداران سری با این سیستم آشنایی دارند. World of Final Fantasy در تاریخ نامشخصی در سال 2016 برای پلی‌استیشن4 و پلی‌استیشن‌ویتا منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید در زیر تصاویر منتشر شده از World of Final Fantasy که مستقیما از نسخه پلی‌استیشن4 بازی گرفته شده است را مشاهده کنید:

WorldOfFinalFnatasy-22 WorldOfFinalFnatasy-23 WorldOfFinalFnatasy-24 WorldOfFinalFnatasy-29 WorldOfFinalFnatasy-31 WorldOfFinalFnatasy-34 WorldOfFinalFnatasy-36

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید