The Techromancer اوایل سال 2016 منتشر خواهد شد

۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰

اگر تابه‌الآن نگران این بودید که چگونه می‌خواهید در شروع سال جدید خود را سرگرم کنید، بهتر است دیگر نگران نباشید؛ زیرا عنوان اکشن نقش‌آفرینی و علمی تخیلی کمپانی «اسپایدرس» و «فوکس هوم اینتراکتیو» یعنی The Techromancer، در اوایل سال 2016 منتشر خواهد شد تا وقت خالی شما را پر کند. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این عنوان به بازی‌باران اجازه ماجراجویی در سیاره مریخ را می‌دهد، سیاره‌ای که زمانی خشک و بی‌حاصل بود، اما درحال‌حاضر حیات آن به‌غیرمعمول‌ترین، زشت‌ترین و خشن‌ترین شکل ممکن تبدیل شده است. یک تحول عظیم در این سیاره باعث کشته شدن بسیاری از مهاجرین شده و تمام موجودات عجیب‌الخلقه این سیاره را که زمانی اهلی و مطیع بودند، به جهش‌یافته‌های ترسناکی تبدیل کرده است که تشنه خون مهاجرین هستند.

The Techromancer شکل‌های مختلفی از مبارزه را در سبک اکشن نقش‌آفرینی به بازی‌بازان نشان می‌دهد. در کنار این بخش، سیستم متغیر و مخصوص گفت‌‌گو نیز در بازی وجود دارد که به شما اجازه می‌دهد در هر شرایط سختی راه خود را باز کنید و به ماجراجویی زیبایتان، ادامه بدهید. شایان به‌ذکر است، شما می‌توانید انواع اسلحه، زره‌پوش و تجهیزات را برای خود ساخته و از آن‌ها استفاده کنید؛ همجنین شما می‌توانید با هم‌پیمانانی که در طی ماجراجویی خود پیدا می‌کنید، ارتباط برقرار کنید.

همانطور که گفته شد، ماموریت شما در مریخ از اوایل سال 2016 شروع خواهد شد. The Techromancer برای کنسول‌های پلی‌استیشن4، اکس‌باکس‌وان و رایانه‌های‌شخصی، در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید