اکس باکس‌وان احتمالا در اوایل سال ۲۰۱۶ از عناوین دو دیسک نسل قبل نیز پشتیبانی می‌کند

۴ دی ۱۳۹۴ - ۰۰:۰۱

هم‌اکنون بازی‌های اکس باکس ۳۶۰ که دارای دو دیسک هستند برروی اکس باکس‌وان پشتیبانی نمی‌شوند؛ اما با انتشار پستی در توییتر، اکس باکس‌وان احتمالا اوایل سال ۲۰۱۶ از عناوین دو دیسک نسل قبل نیز پشتیبانی خواهد کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر، در ادامه با گیمفا همراه باشید.

در همین ماه بود که عنوان Deus Ex: Human Revolution از طریق پشتیبانی عناوین نسل قبل برروی اکس باکس‌وان قابل بازی شد؛ اما نسخه Director’s Cut بازی که دارای گرافیک بهبودیافته و یک‌سری اضافات بود، به دلیل دو دیسکه بودن پشتیبانی نمی‌شد. بسیاری از طرفداران به حساب رسمی توییتر Deus Ex رفته و از سازندگان امکان پشتیبانی نسخه Director’s Cut را خواستار شدند. صفحه رسمی Deus Ex نیز در جواب اینطور نوشت:

برای کسانی که درباره نسخه Director’s Cut می‌پرسند باید گفت که ‌هم‌اکنون پشتیبانی وجود ندارد اما تیم اکس باکس انتظار دارد تا اوایل سال آینده امکان پذیر باشد.

این بدین معنی است که عناوین دو دیسکی چون Lost Odyssey و Blue Dragon درصورت عرضه این قابلیت، امکان عرضه را دارند. لیست عناوین پشتیبانی شده هرماه افزایش پیدا می‌کند و مایکروسافت قول داده است تا هر ماه عناوینی جدید را به لیست اضافه کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید