مایکروسافت: ارائه عناوین اولین اکس باکس در اکس باکس وان همراه با اچیومنت مشکل است

۳ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۴۶

همانطور که میدانید کنسول اکس باکس وان از برخی عناوین کنسول نسل قبلی خود یعنی اکس باکس 360 پشتیبانی می کند و به مرور لیست بازی هایی که پشتیبانی می شوند نیز گسترش می یابد. با این حال اگر قرار باشد عناوین اولین کنسول اکس باکس نیز به اکس باکس وان بیایند، اضافه کردن اچیومنت دردسرسازترین قسمت کار خواهد بود. جزئیات بیشتر در ادامه مطلب موجود است.

یکی از هواداران به تازگی در سایت توئیتر خطاب به آقای فیل اسپنسر، رئیس بخش اکس باکس در شرکت مایکروسافت، گفته اند که خیلی خوب می شد اگر عناوین اکس باکس اول نیز برای کنسول نسل هشتمی آنها پورت میشد. آقای اسپنسر در جواب به این موضوع گفته اند که چنین کاری بسیار مشکل است چرا که اضافه کردن اچیومنت ها به هیچ وجه راحت نخواهد بود. ایشان گفته اند:

همانطور که شما گفتید، من فکر میکنم که باید راه و چاره ای برای اضافه کردن اچیومنت ها ارائه کنیم که انجام این کار راحت نیست.

چنین چیزی در کنسول رقیب یعنی پلی استیشن 4 البته ارائه شده است. عناوین پلی استیشن 2 در کنسول جدید سونی از رزولوشن بالاتر نسبت به قبل در کنار تروفی بهره می برند اما بر خلاف اکس باکس وان، دیسک های پلی استیشن 2 در پلی استیشن 4 قابل اجرا نیستند و بازیکنان مجبورند که بازی خود را به صورت دیجیتالی از PlayStation Store خریداری و تهیه کنند.

 

0
0

بیشتر بخوانیدمطالب جنجالی

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید