CM Punk در UFC 2 حضور خواهد داشت | غیبت Brock Lesnar

۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۷:۴۵

به‌نظر می‌رسد پیش‌نمایشی که آقای مایک بولم برای عنوان UFC 2 نوشته‌اند، کمک شایانی به جامعه بازی‌بازان برای آگاهی بیشتر درباره این بازی، کرده است. دیشب بود که فهمیدیم این عنوان بیش از 250 مبارز خواهد داشت؛ حال، معلوم شده است که ستاره محبوب و سابق WWE یعنی CM Punk نیز در این عنوان، حضور دارد. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این مطلب، یعنی اینکه CM Punk در بازی حضور خواهد داشت و Brock Lesnar نیز این عنوان را ترک کرده است، به‌لطف جمع آوری نکات مختلف مقاله آقای بولم در سایت MMAJunkie، توسط Operation System است. مطمئنا طرفداران کشتی‌کج، خوشحال خواهند شد وقتی که ببینند، یکی از محبوب‌ترین ستاره‌های WWE که با آغاز سال 2014 کمپانی را ترک کرد دوباره به‌میادین بازگشته است.

از آنجایی که CM Punk در جدیدترین بازی ویدئویی شرکت 2K یعنی WWE2K16 نیز حضور نداشت، می‌توانستیم از همان زمان بفهمیم که او قرارداد رسمی خود را با کمپانی UFC بسته است و در عنوان UFC 2 بازخواهد گشت. شایان به‌ذکر است، این ستاره آینده‌دار UFC، اولین مسابقه‌اش را برای سال 2016، برنامه‌ریزی کرده است.

از بحث CM Punk که بیرون بیاییم، می‌رسیم به Brock Lesnar که درحال‌حاضر یکی از قوی‌ترین ستاره‌های WWE است و حال معلوم شده، در عنوان UFC 2 حضور ندارد. او سال قبل با بسته‌الحاقی‌ای به EA Sports UFC اضافه شد اما امسال او در بازی اصلی، حضور نخواهد داشت؛ از آنجایی هم که او یک قرارداد رسمی با WWE امضا کرده و کارش در MMA به‌اتمام رسیده، این کار بسیار هوشمندانه به‌نظر می‌آید.

البته نباید فراموش کرد که این شخص یکی از بهترین‌هایی بود که در UFC حضور داشت و اگر به‌دلیل بیماری‌اش نبود، این کمپانی را ترک نمی‌کرد و احتمالا یک ستاره در WWE نبود.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ، ، ،

بیشتر بخوانید



نظرات

دیدگاهتان را بنویسید