سخت ترین و پیچیده ترین Easter Egg بازی Battlefield 4 حل شد

۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۴۹

اگر با بازی Battlefield 4 آشنا باشید، حتما می دانید که استودیوی دایس، معمولا عادت دارد تا درون این بازی معماها و رازهای زیادی را پنهان کند. جدیدترین بسته الحاقی این عنوان با نام «Legacy Operations» نیز از این قاعده مستثنی نیست  و Easter egg جدیدی در این بسته الحاقی و در نقشه «Dragon Valley» پیدا شده است که با کامل کردن مراحل آن می توانید یک لباس نظامی جدید به عنوان پاداش به دست آورید. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

JackFrags را که دیگر همه با وی به طور کامل آشنا هستیم. یکی از کاربران سایت یوتیوب که تنها کسی است که از پس Easter egg های بازی Battlefiled 4 برآمده و تقریبا تمامی معماهای آن را نیز حل کرده است. حال، وی Easter egg جدیدی در بسته الحاقی Legacy Operations پیدا کرده و می توان به جرات گفت که این یکی از پیچیده ترین و سخت ترین Easter Egg هایی است که تا به حال دیده اید. JackFrags، ویدیویی را منتشر کرده است که در این ویدیو، شما را برای پیدا کردن این Easter egg بسیار پیچیده راهنمایی می کند.

مراحل پیدا کردن این Easter egg، ابتدا از این جا آغاز می شود که شما چراغ های فانوسی را مشاهده می کنید که در حال چشمک زدن هستند و با کمی دقت می توان متوجه شد که این یک کد مورس( علامت رمز تلگرافی) است و خیلی جالب است تا بدانید با رمز گشایی آن جمله زیر به دست آمد:

«Did you miss me? Good luck, JJJU»

«دلت برام تنگ شده؟ موفق باشی»

«JJJU» در اینجا احتمالا به «Julian Manolov» اشاره دارد؛ یکی از اعضای تیم سازنده که مسئول پنهان کردن Easter Egg ها در بازی است. البته به همین سادگی ها هم نیست و شما باید معماها و پازل های پیچیده تری را در بازی حل کنید. به طور مثال، دکمه هایی وجود دارند که با فشار دادن آن ها، الگوی خاموش و روشن شدن فانوس ها عوض می شود. این دکمه ها، در مکان های مختلفی که حتی تصور آن را نمی توانید بکنید پنهان شده اند. حتی برای پیدا کردن یکی از این دکمه ها باید درختی را منفجر کنید و سپس در کنده درخت یکی از این دکمه ها را پیدا خواهید کرد و یا حتی دکمه ای دیگر چسبیده به صخره ای در زیر آب پنهان شده است.

علاوه بر این، در یکی از همین مکان ها، اگر به کنار رودخانه بروید صدایی گنگ به گوش می رسد که اگر آن صدا را ضبط کنید، سپس سرعت پخش صوت را با نرم افزار خاصی کم کنید و به دقت به آن گوش دهید، پیامی به شما می دهد که در حل معماهای بازی بسیار کاربرد دارد.

از این قبیل معماها و پازل ها، در بازی بسیار وجود دارند و روش حل کردن این معماها برای هر شخص متفاوت است و به همین دلیل در صورتی که در یکی از آن ها اشتباه کنید، تکرار آن برابر با فاجعه است. این ویدیو شما را راهنمایی می کند که در بازی باید به دنبال چه چیزهایی باشید و این به خود شما بستگی دارد که چگونه این معماها را حل کنید. در نهایت با حل این معماها، کدی را دریافت خواهید کرد که با آن می توانید پوشش نظامی جدیدی را در قسمت « camouflage» آزاد کنید که تا پیش از این، فقط برای کارمندان استودیو دایس در لس آنجلس در دسترس بود. البته این کد نیز برای هر شخص متفاوت خواهد بود.

شما می توانید ویدیو مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید