Sword Art Online: Hollow Realization سال آینده در آمریکا منتشر خواهد شد

۳ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۸

شرکت ژاپنی باندای نامکو، رسما اعلام کرده است که عنوان Sword Art Online: Hollow Realization، سال آینده در آمریکا و برای کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن ویتا در دسترس خواهد بود. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

همین هفته، باندای نامکو در نمایشگاه Jump Festa 2016 که در توکیو ژاپن برگزار شد، از عناوینی مانند Mobile Suit Gundam ،JoJo’s Bizarre Adventure و God Eater رونمایی و تاریخ انتشار بسیاری از این عناوین را در سال 2016 مشخص کرد.

به تازگی، این شرکت ژاپنی اعلام کرده است که عنوان Sword Art Online: Hollow Realization، سال آینده در آمریکا و برای کنسول های پلی استیشن 4 و پلی استیشن ویتا در دسترس خواهد بود ولی هنوز تاریخ دقیق انتشار آن نامشخص است. Sword Art Online: Hollow Realization، چهارمین عنوان از فرنچایز Sword Art Online است که بر اساس رمانی به همین نام ساخته می شود و تا پیش از این قرار بود به طور انحصاری در کشور ژاپن منتشر شود. مدیر بازاریابی شرکت باندای نامکو در کشور آمریکا در بیانیه ای ضمن اعلام این خبر، افزود:

«فرنچایز The Sword Art Online در میان علاقه مندان به رمان و انیمه های The Sword Art Online به محبوبیت زیادی دست یافته است. با عنوان Sword Art Online: Hollow Realization، بازیکنان وارد دنیای جدیدی خواهند شد و باید خود را برای مبارزه آماده کنند.»

گفتنی است، آقای Reki Kawahara، نویسنده مشهور رمان های Sword Art Online، با باندای نامکو در عنوان Sword Art Online: Hollow Realization، همکاری می کند.

همچنین تریلر جدیدی نیز منتشر شده است که در این تریلر، نگاهی خواهیم داشت به بازی Sword Art Online: Hollow Realization. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید