علت نبود Sagat و Blanka در لیست مبارزین Street Fighter 5 از زبان سازندگان

۲ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۱۶

اگر شما هم مانند بسیاری از هواداران سری بازی Street Fighter به دنبال این هستید تا بدانید چرا شخصیت هایی مانند Sagat و Blanka در پنجمین عنوان حضور ندارند، بایستی بگوییم که کپکام جواب شما را داده است و توضیحات داده شده را می توانید در ادامه مطلب مرور کنید.

آقای یوشینوری اونو به تازگی با مجله ژاپنی فامیتسو صحبت هایی داشته اند و در این میان به برخی سوالات پیرامون Street Fighter 5 نیز پاسخ داده شده است. یکی از سوالاتی که جواب داده شده نیز همین بحث غیبت شخصیت Sagat در میان لیست مبارزین است.

دلیل نبود شخصیت Sagat به طور خیلی خلاصه این است که “مبارزین با عملکرد مشابه در میان شخصیت هایی که برای زمان عرضه در نظر گرفته شده زیاد است”. به همین دلیل سازندگان خواستار ایجاد یک تعادل بوده اند نه اینکه تعداد مبارزین به شکل مناسبی افزایش یابد.

در رابطه با شخصیت هایی مانند Sagat و Blanka نیز آقای اونو گفته اند که احتمالا بعدا در قالب یک DLC ارائه خواهند شد ولی فعلا هیچ گونه برنامه قطعی در دستور کار قرار ندارد. شاید دلیل حضور نیافتن Akuma، Dan و Sakura نیز همین باشد چرا که مانند شخصیت های Ken و Ryu مبارزه می کنند. Guile هم همینطور که به جای او Charlie Nash آمده است.

تعداد مبارزینی که به هنگام عرضه Street Fighter 5 در دسترس هستند فقط 16 نفر می باشد و البته قرار هم نیست فقط همین تعداد باقی بمانند. لیست شخصیت ها به مرور گسترش خواهد یافت و شما شانس آزاد کردن آنها را درون بازی بدست می آورید.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید