اولین نسخه از Assassin’s Creed زمانی دارای بخش چندنفره نیز بوده است

۲ دی ۱۳۹۴ - ۲۱:۰۶

بخش چندنفره چیزی نبوده است که سری بازی  Assassin’s Creed بخواهد در آن موفق باشد. این بخش در Unity بیسیار ضعیف پیاده سازی شده بود و در Syndicate نیز سازندگان به کل از آن چشم پوشی کردند. نکته جالب اینجاست که اولین تلاش سازندگان برای ارائه بخش چند نفره در  این سری بازی محبوب، فقط ختم به همین دو سه عنوان آخر نمی شود و اولین نسخه از Assassin’s Creed نیز زمانی دارای بخش چند نفره بوده. اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب موجود است.

سایت دوال شاکرز اخیرا مصاحبه ای با رئیس سابق بخش تکنولوژی شرکت یوبی سافت یعنی آقای Julien Merceron داشته است. ایشان طی صحبت های خود اعلام کرده اند که سازندگان برای اولین نسخه از Assassin’s Creed یک بخش چند نفره را مد نظر داشتند. آقای Merceron پیرامون همین موضوع در ادامه از باگی در بازی گفته اند که با وصل کردن دومین کنترلر، یک شخصیت قابل بازی دیگر نیز ظاهر می شد که بعدا رفع شد. این موضوع فقط بیانگر یک چیز می باشد و آن هم حالت co-op است.

چنین اتفاقی برای اولین Assassin’s Creed همان بهتر که نیفتاد زیرا جو داستانی این عنوان اصلا مناسب حضور یک اساسین همراه نمی باشد. اگر یوبی سافت قرار است که در آینده مجددا به فکر ارائه بخش چند نفره در Assassin’s Creed بیفتد بهتر است که از اشتباهات خود در گذشته، مانند عرضه بی کیفیت Unity درس عبرت بگیرد.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید