حضور بیش از 250 مبارز در بازی UFC 2 تایید شد

۲ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۰۷
حضور بیش از 250 مبارز در بازی UFC 2 تایید شد

عنوان UFC 2 بدون شک با وجود بیش از 250 مبارز در بازی، از این حیث تبدیل به یکی از بزرگترین بازی‎های مبارزه‎ای خواهد شد. برای خواندن جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

 به گزارش آقای Mike Bohn، سیل عظیمی از مبارزان در راه است! آقای Bohn یک روزنامه نگار ورزشی است که کارنامه درخشانی در این حرفه دارد، او چند روز قبل از شرکت EA در رابطه با این بازی بازدیدی داشته است و در یادداشت‎های خود عنوان کرده است که بازی UFC 2 تبدیل به یکی از بزرگترین بازی‎های ورزشی مبارزه‎ای خواهد شد، در این بازی بیش از 250 مبارز برای انتخاب وجود دارد که از میان این آمار، 41 نفر از آنها در دسته سبک وزن قرار خواهند گرفت.
تاکنون تعداد کمی از مبارزان از سوی سازندگان بازی منتشر شده است، در ماه‎های پیش رو باید منتشر اخبار بیشتری از این عنوان باشیم.
در قسمت زیر میتوانید اسامی مبارزانی که تاکنون منتشر شده است را مشاهده کنید:
Ronda Rousey, Connor McGregor, Oleksiy Oliynyk, Rustam Khabilov, Ali Bagautinov, Rashid Magomedov, Albert Tumenov, Aljamain Sterling, Thomas Almeida, Kailin Curran, Al Iaquintal, Derek Brunson, Dennis Bermudez, Lorenz Larkin, Neil Magny, Thiago Alves, Alan Jouban, Ben Saunders, Oliveir Aubin-Mercier, Gil Burns, Yancy Medeiros, Alex Caceres, Justin Scoggins, Rafael Natal, Robert Whittaker, Corey Anderson, Pat Cummins, Rampage Jackson, Ryan Laflare, Thiago Alves, Edson Barbosa and Tony Ferguson
0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید