شایعه: Rise of the Tomb Raider ماه آینده به رایانه‌های شخصی می‌آید!

۲ دی ۱۳۹۴ - ۲۳:۴۶

چند هفته پیش بود که از تاریخ انتشار احتمالی Rise of the Tomb Raider برای رایانه‌های شخصی مطلع شدیم. شعبه فرانسه فروشگاه معتبر آمازون تاریخ انتشار بازی را مصادف با بیست و نهمین روز ماه ژانویه اعلام کرده بود و با وجود اینکه فروشگاه مذکور تاریخ انتشار را به سرعت تغییر داد، یک فروشگاه آنلاین دیگر نیز مجددا تاریخ انتشار Rise of the Tomb Raider را مصادف با ژانویه 2016 قرار داده است. برای جزئیات بیشتر با ما گیمفا همراه باشید.

طبق گفته‌های یکی از بزرگترین فروشگاه‌های آنلاین کشور تایوان، عنوان Rise of the Tomb Raider در تاریخ 26 ژانویه 2016 برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. این عنوان هم اکنون از طریق وبسایت ذکر شده قابل پیش خرید بوده و 40 دلار قیمت دارد:

با توجه به اینکه اسکورانیکس هنوز این موضوع را تایید یا رد نکرده است؛ فعلا می‌توان این خبر را به فهرست شایعات اضافه کرد. در حالی که احتمال انتشار این عنوان برای رایانه‌های شخصی آن هم به این سرعت کمی دور از انتظار است، اعلام تاریخ انتشار نسبتا مشابه توسط دو وبسایت معتبر برای این عنوان می‌تواند امید دارندگان رایانه‌های شخصی جهت تجربه زود هنگام این عنوان را افزایش دهد.
Rise of the Tomb Raider هم اکنون برای پلتفرم‌های اکس‌باکس‌وان و اکس‌باکس360 در دسترس است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید