تماشا کنید: مروری بر جزییات جدید عنوان The Division

۲ دی ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۹

کار ساخت بازی The Division، تقریبا به اتمام رسیده و نسخه نهایی The Division نیز احتمالا مشابه با همان تصاویر و ویدیو هایی خواهد بود که از نسخه آزمایشی این عنوان منتشر شد. اخیرا یکی از کاربران سایت یوتیوب، ویدیویی از عنوان The Division منتشر ساخته است که در این ویدیو، جزییات بیشتری از مورد انتظارترین عنوان سال 2016 در اختیار کاربران قرار می دهد. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

یوبی سافت، چندی پیش هفتمین قسمت از پادکست صوتی عنوان The Division را منتشر ساخت و در این پادکست، به سوالات بسیاری در رابطه با این عنوان پاسخ داده و نیز اطلاعات و جزییات بیشتری در رابطه با گیم پلی بازی، به دست آوردن منابع و ارتقای سلاح یا زره ها، محتوای داستانی، پایان بازی، وضعیت بازیکنان و غیره در اختیار کاربران قرار داده است. اما اگر پادکست صوتی شما را راضی نکرده است و می خواهید اطلاعات بیشتری به دست آورید، یکی از کاربران سایت یوتیوب ویدیویی از عنوان The Division منتشر کرده است که در این ویدیو، وی در رابطه با جزییات منتشر شده، توضیحات کامل تری می دهد.

شما می توانید ویدیو مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت 720p

دانلود با کیفیت 480p

عنوان Tom Clancy’s The Division برای اولین بار در نمایشگاه «E3 2013» به صورت رسمی معرفی و رونمایی شد. این عنوان در تاریخ ۸ مارس ۲۰۱۶(سه شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۴)، برای کنسول های پلی استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد. نسخه آزمایشی«بتا» عنوان Tom Clancy’s The Division نیز با تاخیر در اوایل سال ۲۰۱۶ در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید