فهرست پرفروش‌ترین عناوین استیم در سال 2015 منتشر شد

۱ دی ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۶

در روزهای پایانی سال 2015 میلادی هستیم و فهرست بهترین‌های سال در زمینه‌های مختلف، از همه جا سرازیر شده‌اند. حال پس از انتشار فهرست‌های مختلف در رابطه با صنعت بازی‌های رایانه‌ای توسط وبسایت‌ها و فروشگاه‌های معتبری مانند یوتیوب و آمازون، اینبار نوبت به فروشگاه محبوب دارندگان رایانه‌های شخصی، یعنی استیم رسیده تا اقدام به انتشار فهرستی از پرفروشترین عناوین سال 2015 میلادی کند. برای جزئیات بیشتر و مشاهده فهرست، با گیمفا همراه باشید.

طبق اطلاعات منتشر شده توسط سرویس آماری فروشگاه استیم که با نام SteamSpy شناخته می‌شود؛ عنوان محبوب استودیو راکستار، یعنی Grand Theft Auto V موفق به کسب لقب پرفروش‌ترین عنوان سال 2015 در فروشگاه استیم شد و از صدر رقبای سرسختی مانند Fallout 4 و ARK: Survival Evolved که به ترتیب رتبه‌های بعدی را کسب کردند، گذشت.
اما در کنار سه رتبه نسخت، دو مورد تجب برانگیز نیر به چشم میخورد؛ اول اینکه عنوان Metal Gear Solid V: The Phantom Pain که یکی از بهینه‌ترین عناوین رایانه‌های شخصی در سال 2015 و کاندید بهترین بازی سال نیز بود، موفق به فروش 1 میلیون نسخه در فروشگاه استیم نشده و با اختلاف ناچیزی بالاتر از عناون Call of Duty: Black Ops III قرار دارد.
دومین مورد تعجب برانگیز نیز به Mad Max مربوط می‌شود؛ عنوانی که با عملکرد دیدنی خود در رایانه‌های شخصی تحسین همگان را به دنبال داشت. با این حال عنوان مذکور فروش کمتری را نسبت به یکی از بدترین پورت‌های تاریخ رایانه‌های شخصی، یعنی عنوان Batman: Arkham Knight، تجربه کرده است.
در ادامه شما را به مشاهد فهرست پرفروشترین عناوین سال 2015 میلادی دعوت می‌کنیم:

  1. Grand Theft Auto V
  2. Fallout 4
  3. ARK: Survival Evolved
  4. H1Z1
  5. Rocket League
  6. Cities: Skylines
  7. Prison Architect
  8. Besiege
  9. The Witcher 3: Wild Hunt
  10. Dying Light

لازم به ذکر است، فهرست بالا براساس میزان فروش بازی‌ها از تاریخ 1 آوریل تا 20 دسامبر 2015 بوده است.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید