Deus Ex: Human Revolution از هم اکنون در اکس باکس وان قابل اجرا است

۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۹:۳۲

شرکت مایکروسافت امروز رسما یک عنوان دیگر را به لیست عناوینی که کنسول اکس باکس وان میتواند از بازی های نسل هفتم پشتیبانی کند اضافه کرده است و آن هم چیزی نیست جز Deus Ex: Human Revolution. برای اطلاعات بیشتر با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

همانطور که میدانید کنسول نسل هشتمی اکس باکس وان، توانایی اجرایی یک سری از بازی های کنسول نسل قبلی خود یعنی اکس باکس 360 را دارا است که روز به روز نیز تعداد عناوین هم افزایش می باید. جدیدترین عنوان اضافه شده که امروز رسما توسط دو شرکت اسکوئر اینکس و مایکروسافت تایید شده است، بازی Deus Ex: Human Revolution می باشد. البته متاسفانه طبق شفاف سازی و اطلاعات بیشتری که بعدا منتشر شده، مشخص گردیده است که محتویات قابل دانلود این عنوان مانند The Missing Link یا حتی Director’s Cut بر روی اکس باکس وان در دسترس نخواهد بود.

متن توئیت منتشر شده بدین شرح است:

قابل توجه آن دسته از افرادی که برایشان جای سوال است: Missing Link و DXHR Director’s Cut فعلا پشتیبانی نمی شوند. تیم اکس باکس مشغول است تا این مورد را برای اوایل سایل بعد محقق سازد.

پس با این حساب شما اگر قبلا Deus Ex: Human Revolution را به همراه محتویات قابل دانلود خریداری کرده بودید، فعلا فقط می توان خود بازی اصلی را تجربه کرد . انتظار می رود که هر چه سریعتر این مسئله رسیدگی شود قبل از اینکه عنوان مذکور در برنامه Games with Gold قرار گیرد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید