4 بازی رایگان اکس باکس در ژانویه معلوم شد | آغازی درخشان در 2016

۱ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۰

دیگر چیزی تا پایان سال 2015 باقی نمانده است و بی تردید تمامی شرکت ها و استودیوها برای فروشی بیشتر، گزینه هایی وسوسه کننده جلوی چشمان بزرگ و کوچک قرار می دهند تا شاید محصول آن ها کادو کریسمس شود. کمپانی بزرگ و صاحب نام مایکروسافت نیز از این قاعده مستثنی نیست و با استفاده از هوش و زیرکی تمام سعی بر نفوذ بیشتر دارد. کمپانی نام برده شده در اقدامی دیگر پیش از پایان سال میلادی جاری، لیست بازی های رایگان ژانویه سال آینده را منتشر نموده که سیاست کاری بسیار مطلوبی محسوب می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطلب با ما همراه باشید.

همان طور که می دانید، چندی پیش آقای فیل اسپنسر، مدیر کل بخش اکس باکس کمپانی مایکروسافت از قابلیت اجرای بازی های اکس باکس 360 در اکس باکس وان خبر داده بود. طولی نکشید که طی نشسته مطبوعاتی دیگری همه را مات و مبهوت خود کرد. طبق گفته آقای فیل اسپنسر، کسانی که دارای کنسول اکس باکس وان می باشند علاوه بر 2 بازی رایگان مربوط به کنسول خود در هر ماه، می توانند بازی های رایگانی که برای اکس باکس 360 نیز منتشر می شود را دریافت و بر روی کنسول خود بازی کنند؛ یعنی با یک تیر 2 نشان را بزنند.

بازی های رایگان ماه ژانویه مربوط به اکس باکس وان شامل: Killer Instinct: Season 1 Ultra Edition و Zheros و بازی های رایگان اکس باکس 360 شامل: Dirt: Showdown و Deus Ex: Human Revolution می شود.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید