تاریخ انتشار عنوان American Truck Simulator مشخص شد

۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۰۰

همه ما فروشگاه محبوب دارندگان رایانه‌های شخصی، یعنی استیم را به دلیل در اختیار داشتن انواع مختلف بازی‌ها و پوشش سلایق مختلف خوبی می‌شناسیم و البته با توجه به محبوبیت غافلگیر کننده سری شبیه ساز رانندگی کامیون Euro Truck Simulator، مطمئنا به زودی بایستی انتظار رونمایی و انتشار عنوانی مشابه بر مبنای رانندگان کامیون آمریکایی و محیط‌های پهناور این کشور را داشته باشیم. حال انتظارات به نتیجه رسیده و امروز تاریخ انتشار American Truck Simulator مشخص شد. برای جزئیات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

امروز استودیو SCS، تهیه کننده و سازنده عنوان شبیه ساز مذکور، با انتشار پستی در انجمن استیم بازی، تاریخ انتشار American Truck Simulator را مصادف با سومین روز فبریه سال 2016 میلادی (مصادف با 14 بهمن) تایین کرد.
در کنار رونمایی از تاریخ انتشار این عنوان، کمپانی SCS اعلام کرد که با وجود اینکه انتشار این عنوان اولین قدم در مسیر توسعه بازی محسوب می‌شود؛ انتشار اولیه بازی شامل تعدادی کامیون و ایالت کالیفورنیا خواهد بود.
در حالی که به نظر میرسد نباید انتظار تعداد زیادی کامیون را در نسخه اولیه داشته باشیم، ایالت کالیفورنیا طبیعتا محیط بسیار بزرگی جهت رانندگی بوده و استودیو SCS نیز خاطر نشان کرد نسخه اولیه تکه کوچکی از چشم انداز بزرگ استودیو است. به خصوص که SCS قصد دارد تمامی منطقه آمریکای شمالی را به بازی اضافه کرده و تمامی کامیون‌هایی را که تولیدکنندگان کامیون در آینده منتشر خواهند کرد، به بازی بیافزاید.
American Truck Simulator در تاریخ 14 بهمن به صورت انحصاری برای رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید