فهرست بازی‌های محبوب آمازون در سال 2015 مشخص شد: Fallout 4 صدرنشینی می‌کند

۳۰ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۰

در حالی که به روزهای پایانی سال 2015 میلادی نزدیک می‌شویم؛ موج فهرست بهترین‌های امسال در تمامی زمینه‌های مختلف در حال انتشار بوده و هر روز شاهد انتخاب بهترین‌های سال 2015 از دیدگاه کمپانی‌ها، وبسایت‌ها، مردم و… هستیم. اینبار نیز نوبت به فروشگاه معتبر آمازون رسیده تا فهرست 10 عنوان برتر سال 2015 از نگاه کاربران و مشتریان این فروشگاه را منتشر کند. برای جزئیات بیشتر و مشاهده فهرست، با گیمفا همراه باشید.

فروشگاه آمازون جهت انتخاب محبوب‌ترین بازی‌های سال 2015 اقدام به راه‌اندازی یک نظرسنجی کرده بود که این نظر سنجی از سومین روز ماه دسامبر آغاز و در چهاردهمین روز ماه مذکور، به اتمام رسید.
در حالی که رقابت میان عناوین مختلف بسیار بالا بود و تعداد زیاد شرکت کنندگان نیز به این موضوع دامن می‌زدند، جدیدترین عنوان کمپانی بتسدا، یعنی Fallout 4، با شکست رقبای سرسختی مانند FIFA 16، Call of Duty: Black Ops III، The Witcher 3: Wild Hunt و Metal Gear Solid V: The Phantom Pain موفق به دریافت لقب محبوبترین بازی سال از دیدگاه فروشگاه آمازون شد.
راسل جونز، مدیر بخش بازی‌های رایانه‌ای فروشگاه آمازون نیز اعلام کرد که حتی بازی‌هایی که داخل فهرست حضور ندارند، بسیار عالی بودند و اثبات کردند که سال 2015 میلادی یکی بهترین سال‌ها برای صنعت بازی‌های رایانه‌ای بود:

«عناوین منتشر شده در طول سال جاری، یکی از به یادماندنی ترین سال‌ها را در طول تاریخ اخیر رقم زدند. وجود عناوینی مانند Fallout 4 و The Witcher 3: Wild Hunt انتخاب‌های بسیار عالی را به مشتریان ما ارایه دادند.»

وی افزود:

«علت عدم وجود ده‌ها بازی عالی دیگر در این فهرست نیز مثال دیگری است برای اینکه به عظمت و کیفیت بسیار بالای عناوین امسال پی ببریم. ما همیشه از اینکه نظر مشتریانمان در رابطه با بازی‌های محبوبشان را بشونیم بسیار هیجان زده بودیم و نتایج منتشر شده در این رابطه به ما در جهت خلق وبسایتی که با سلیقه آن‌ها سازگاری داشته باشد، کمک فراوانی خواهد کرد.»

در ادامه به بررسی و مشاهده فهرست منتشر شده از عناوین محبوب سال 2015 از نگاه آمازون می‌پردازیم:

  1. Fallout 4
  2. Call of Duty: Black Ops III
  3. FIFA 16
  4. The Witcher 3: Wild Hunt
  5. Star Wars: Battlefront
  6. Batman: Arkham Knight
  7. Assassin’s Creed: Syndicate
  8. Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
  9. LEGO Dimensions
  10. Halo 5: Guardians
0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید