تماشا کنید: با یک ساعت از گیم‌پلی عنوان Dragon Quest Builders همراه باشید

۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۸:۰۰

همانطور که علاقه‌مندان به بازی‌های ژاپنی می‌دانند، دیروز مراسم Jump Festa 2016 برگزار شد و شاهد نمایش‌های فراوانی از گیم‌پلی عناوین مختلف بودیم. یکی از این عناوین، بازی سرگرم کننده Dragon Quest Builders بود، که طرفدارانش را به‌تماشای یک ساعت گیم‌پلی جذاب، وادار کرد؛ ما نیز این ویدیو گیم‌پلی را برای شما آماده کرده‌ایم. برای مشاهده این ویدیو، با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

در این نمایش یک‌ساعته، شما شاهد یکی از قاره‌های زیبای بازی بنام «مایرا» خواهید بود و با بخش‌های مختلف مبارزه در بازی، به‌کمک گروه مخصوص آلمدا (ملکه این قاره) با نام «اراذل و اوباش راودی» بیشتر آشنا خواهید شد و خواهید دیn که چگونه می‌توان به‌وسیله یک توپ، اشیا زیادی را از بین برد.

در کنار این‌ها نحوه استفاده از بخش «ساخت آزادانه (Free Build Mode)» نیز به‌شما نشان داده خواهد شد؛ بخشی که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد ساخته‌های خود را به‌صورت آنلاین به‌اشتراک بگذارند. شایان به‌ذکر است، در این نمایش کارکنان اسکوئر انیکس نحوه ساخت پارک‌هایی راکه با لجنزارهای بزرگ پر شده است، به طرفداران، نشان می‌دهد.

مشاهده آنلاین ویدیو گیم‌پلی

دانلود ویدیو گیم‌پلی با کیفیت ۴۸۰p

عنوان Dragon Quest Builders در تاریخ ۲۸ ژانویه ۲۰۱۶ (۸ بهمن ۱۳۹۴) برای کنسول‌های پلی‌استیشن‌چهار، پلی‌استیشن‌سه و پلی‌استیشن‌ویتا منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید