تماشا کنید: با ۲۰ دقیقه از گیم‌پلی World of Final Fantasy همراه باشید

۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۰

در جریان مراسم Jump Festa 2016 که دیروز برگذار شد، شاهد نمایش‌های زیادی از طرف شرکت اسکوئر انیکس بودیم. یکی از این عناوین، بازی World of Final Fantasy بود که ۲۰ دقیقه از گیم‌پلی آن بعد از مدت‌ها به‌نمایش گذاشته شد. حال ما نیز این نمایش را برای شما بازی‌بازان علاقه‌مند به عناوین ژاپنی، آماده کرده‌ایم. برای تماشای آن با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

این نمایش، نبردهای درون سیاه‌چال «جنگل روشنایی» را قبل از برخورد با یونا از Final Fantasy X و احضار طوفان، توسط شخصیت‌های اصلی یعنی ریِن و لان از Final Fantasy VIII، نشان می‌دهد. همچنین چگونگی استفاده از الماس‌ها برای تسخیر هیولاها نیز در این ویدیو به‌شما نشان داده می‌شود و از آنجایی که این هیولاها برای عبور از موانع سیاه‌چال کمک شایانی می‌کنند، یادگرفتن این روش برای بازی‌بازان ضروریست.

ریِن و لان می‌توانند بین اندازه‌های بزرگ و کوچک سوئیچ کنند. وقتی در حالت کوچک هستید، می‌توانید از هیولاها سواری بگیرید. اگر در حالت بزرگ بودید، می‌توانید هیولاها را بر پشت خود سوار کنید. شکل بدن شما بر توانایی‌هایی که در نبرد استفاده می‌کنید، تاثیر خواهد گذاشت. زمان بارگذاری نبردها نیز کمی به‌طول می‌انجامد ولی سازندگان قول داده‌اند این زمان در نسخه پایانی بسیارکم خواهد شد.

مشاهده آنلاین ویدیو گیم‌پلی

دانلود ویدیو گیم‌پلی با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدیو گیم‌پلی با کیفیت ۴۸۰p

این عنوان در سال ۲۰۱۶، برای کنسول‌های پلی‌استیشن‌‌چهار و پلی‌استیشن‌ویتا منتشر خواهد شد.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید