رده‌سنی عنوان جدید Hitman در استرالیا مشخص شد

۲۹ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۳
رده‌سنی عنوان جدید Hitman در استرالیا مشخص شد

به‎تازگی رده‎سنی عنوان جدید از سری بازی‎های محبوب Hitman که قرار است سال آینده منتشر شود، در کشور استرالیا مشخص شد. برای خواندن جزییات خبر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

‎به‎طور کلی زمانی که رده‎بندی سنی بازی‎های مختلف مشخص می‎شود، با توجه به محدوده سنی مشخص شده می‎توان از محتوای بازی پیش رو تاحدودی باخبر شویم.

عنوان جدید سری بازی‎های Hitman در هفته‎ای که گذشت در کشور استرالیا رده سنی 15+ را دریافت کرده است، عناوینی با این رده‎سنی معمولا از مبارزات و خشونت‎ بالا و استفاده از کلمات تند و زننده برخوردارند و در بعضی از بخش‎های بازی محتوای خیراخلاقی نیز به چشم می‎خورد، البته عنوان جدید Hitman در هیچ قسمتی از بازی اعمالی مانند برهنگی و مصرف مواد مخدر را به صحنه نکشیده است.

در ابتدا قرار بود که نسخه حدید بازی Hitman در سال 2015 منتشر شود، اما انتشار بازی با تاخیر مواجه شد و سازندگان تاریخ 11 ماه مارس سال 2016 را برای انتشار بازی در نظر گرفته‎اند.

عنوان جدید Hitman قرار است که بصورت یک مجموعه چندگانه ارایه شود، قسمت اول بازی در ماه مارس سال آینده منتشر می‎شود و پس از انتشار مواردی مانند محتوای اضافه و ماموریت‎های جدید در قالب بسته‎های بروزرسانی به‎صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‎گیرد.

بنابر گفته‎های عوامل سازنده بازی، پس از عرضه بسته‎های الحاقی و ماموریت‎های جدید به قسمت اول، بازی کلی منتشر می‎شود، شاید عرضه این بسته‎های الحاقی تا چندین ماه هم طول بکشد، اما جای نگرانی نیست چون تمام این بسته‎ها بصورت رایگان در اختیار شما قرار می‎گیرد!

 

 

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید