گیفت کارت
گیفت کارت

Epic تایید کرد: 3 نفر دیگر از انها جدا شدند.

۲۳ مرداد ۱۳۹۱ - ۱۳:۳۷

People Can Fly اعلام کرد:  Adrian Chmielarz کارگردان تصویری و 2 هنرمند از Epic Games جدا شدند.

People Can Fly استدیو لهستانی که در سال 2011 بازی Bulletstorm را ساخته و هم اکنون در حال همکاری با Epic جهت ساخت Gears of War: Judgment است اعلام کرد که اقای   Adrian Chmielarz کارگردان خلاق بخش تصویری و 2 نفر از هنرمندان انها که در توسعه عنوان جدید Gears نقش داشتند از Epic Games جدا شدند.

Chmielarz در تویتر خود اعلام کرد :” طرفداران Gears، شما به Judgment عشق میورزید. این نشان از دستان بزرگ شماست. نگران نباشید شما بزودی به طور کامل برنامه های اینده من را خواهید شنید.”

Mike Capps رییس  Epic Games در بیانیه ایی به Kotaku ضمن تایید رفتن اقای Chmielarz اعلام کرد 2 نفر دیگر نیز از انها جدا شده اند.

” Adrian Chmielarz, Andrzej Poznanski و Michal Kosieradzki راه خود را از  People Can Fly و Epic Games جدا کردند و  دلیل ان را پیدا کردن فرصتی مناسب تر اعلام کردند.

در طول دهه گذشته انها ابزاری بودند تا استدیو پر استعداد People Can Fly ساخته شود. ما برای انها ارزوی موفقیت میکنیم تا در کار های اینده اشان موفق باشند.

البته طرفداران منتظرباشند تا اویل سال اینده عنوان هیجان انگیز  Gears of War: Judgment را تجربه کنند.”

Chmielarz یکی دیگر از کسانیست که از بازی Gears خارج شده است. قبلا Rod Fergusson مدیر تولید Epic نیز در هفته گذشته اعلام کرده بود از انها جدا شده و برای به پایان رساندن BioShock: Infinite به استدیو  Irrational Games پیوسته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید