شاهد تریلر جدیدی از Warhammer 40,000: Eternal Crusade باشید

۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۶:۰۱

اگر هنوز در مورد گیم پلی عنوان Warhammer 40,000: Eternal Crusade کنجکاو هستید، پس خبر خوبی برای شما داریم. به تازگی بی هیور انترکتیو، تریلر جدیدی از گیم پلی نسخه آزمایشی این عنوان منتشر کرده است. با جزییات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

مدتی است که عنوان Warhammer 40,000: Eternal Crusade، در مرحله آزمایش محدود(آلفا) قرار دارد. حال به تازگی بی هیور انترکتیو، نقشه جدیدی با نام «Pegasus Station» را به نسخه آزمایشی محدود این عنوان اضافه کرده است و هم اکنون این نقشه برای کاربرانی که به نسخه آزمایشی محدود این عنوان دسترسی دارند، قابل بازی خواهد بود.

همچنین بی هیور انترکتیو، تریلر جدیدی از گیم پلی نسخه آزمایشی محدود عنوان Warhammer 40,000: Eternal Crusade منتشر کرده است که شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت 720p

هنوز تاریخ انتشار عنوان Warhammer 40,000: Eternal Crusade مشخص نیست؛ اما نسخه نهایی این عنوان، به صورت جهان آزاد خواهد بود که بازیکنان می توانند با یکدیگر به رقابت بپردازند(PvP) و به گفته سازندگان، این عنوان برای کنسول پلی استیشن 4، سیستم عامل لینوکس، سیستم عامل مک و رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید