5 موسیقی Dragon Age: Inquisition را به صورت رایگان دریافت کنید

۲۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۳۴

عنوان Dragon Age: Inquisition در پاییز سال 2014 عرضه شد و منتقدان را وادار به تحسین این عنوان کرد. یک نقش آفرینی خوش ساخت و غنی که هر بازی‌باز و نقش‌آفرینی بازی را مجذوب خود می‌کرد. برای خواندن ادامه خبر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

این عنوان که لقب بهترین بازی سال 2014 را نیز به خود اختصاص داد، دارای موسیقی‌های متن زیبا و حماسی زیادی بود. قطعه‌های موسیقی که بسیاری از بازی‌بازان علاقه دارند آن‌ها در لیست پخش موسیقی خود داشته باشند. با اینکه خیلی‌ها ماجراجویی و سفر خود در Dragon Age: Inquisition را تا الآن تمام کرده‌اند، اما بدشان نمی‌آید موسیقی‌های این عنوان را داشته باشند. به عنوان هدیه تعطیلات، بایوور پیشنهاد آهنگ‌های Exalted Council را به بازی‌بازان داده است. 5 آهنگ زیبا و شنیدنی که به صورت رایگان برای دانلود در دسترس قرار دارند. در زیر می‌توانید نام این موسیقی‌ها را ببینید:

  • Fall of the Magistr
  • Scout Lace Harding
  •  Inquisitor
  • The Followers
  • The Slightest Ones

این 5 آهنگ از اکنون تا 31 دسامبر به صورت رایگان در دسترس هستند. برای دریافت این آهنگ‌ها وارد اینجا شوید و یا وارد وب‌سایت رسمی Dragon Age شوید.

Dragon Age: Inquisition هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن4، اکس‌باکس‌وان، رایانه‌های شخصی، اکس‌باکس‌360 و پلی‌استیشن3 در دسترس است.

 

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید