موج جدید تاخیرها: انتشار عنوان Below نیز با تاخیر مواجه شد

۲۷ آذر ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۰

در حالی که تنها چند هفته تا آغاز سال 2016 میلادی باقی‌مانده، به تازگی شاهد موج جدیدی از عناوین مطرح سال 2016 هستیم که در انتشارشان با تاخیر مواجه می‌شوند. پس از عناوین Mirror edge catalyst و Deus ex mankind divided، اینبار نوبت به جدیدترین عنوان استودیو کاپی‌بارا، یعنی Below شده است تا در انتشار خود با تاخیر مواجه شود. برای جزئیات بیشتر در رابطه با علت تاخیر و تاریخ انتشار جدید این عنوان، با گیمفا همراه باشید.

در حالی که عنوان ماجراجویی Below در طول کنفرانس خبری مایکروسافت در نمایشگاه E3 2015 رونمایی شد؛ مدت زمان نسبتا زیادی از آغاز مراحل ساخت آن می‌گذشت. سازندگان قول از انتشار بازی در سال 2015 را داده بودند که امروز استودیو کاپی‌بارا، خبر از تاخیر در انتشار بازی را منتشر کرده و جای تعجب نیست که عرضه بازی به سال 2016 میلادی موکول شد.
در مصاحبه اخیر استودیو با وبسایت معتبر گیم اینفورمر، کاپی‌بارا اعلام کرد که بازی مهلت در نظر گرفته شده برای انتشار در سال 2015 را از دست داده و بدون افشای جزئیات بیشتری، خبر از انتشار بازی در سال 2016 میلادی را داد.
طبق گفته‌های نیتن وِلا از استودیو کاپی‌بارا در مصاحبه مذکور، این عنوان که با حالتی تاریک، سرکش و ماجرایی مراحل ساخت خود را دنبال می‌کند، با وجود اینکه انتشارش با تاخیر مواجه شده، قطعا با محتوای بسیار بیشتری نسبت به مقدار برنامه‌ ریزی شده، در سال 2016 منتشر خواهد شد.
پلتفرم‌های مقصد Below نیز رایانه‌های شخصی و اکس‌باکس‌وان هستند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید