نگاه تکفارس به الکامپ| گزارش اختصاصی از نمایشگاه الکامپ 94

۲۶ آذر ۱۳۹۴ - ۲۰:۲۲

نمایشگاه الکامپ بزرگترین رویداد تجاری در عرصه تولید و عرضه محصولات و خدمات صنایع الکترونیک و کامپیوتر کشور است که همه ساله با حضور گسترده و چشمگیر دست اندرکاران این حوزه و مخاطبان آنها در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می گردد. در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای این صنعت اعم از سخت افزار و نرم افزار به علاقمندان عرضه می گردد و فرصتی بی بدیل برای تبادل نظر و مذاکره در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد.

این نمایشگاه امسال در تاریخ 23 آذر ماه شروع شده است و تا 26ام آذر ادامه دارد. امروز هم به رسم هر ساله فرصتی شد تا به همراه یکی از دوستانم از این نمایشگاه دیدن کنم.

صف طولانی برای ورود

در ابتدای حضورمان در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برای ورود به محوطه سالن‎ها با صفی طولانی و شلوغ برای خرید بلیط ورودی روبرو شدیم که کمی ما را شوکه کرد اما به لطف داشتن کارت دانشجویی به راحتی و بدون مشکل و هزینه ای وارد نمایشگاه شدیم( راستش را بخواهید زمانیکه با نشان دادن کارت وارد شدیم، حس ماموران پلیس در فیلم‎ها را داشتیم که کارت خود را نشان می‎دهند و می‎گویند NYPD!!). مانند سال های قبل اولین چیزی که نظرتان را جلب می‎کند تعداد بسیار زیاد بروشورهای تبلیغاتی و ساک های حاوی این بروشورها در دست بازدیدکنندگان است. در ابتدای راه نقشه سالن‎ها به بازدیدکنندگان داده می‎شد تا بتوانند سالن‎ها و غرفه های درون آن‎ها را ببینند و بدانند که هر سالنی به چه موضوعی اختصاص دارد.

برای مطالعه ادامه این مطلب به وب سایت تکفارس مراجعه نمایید.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید